Zákopčie, okres Čadca

Rekreačná chalupa v Zákopčí

Cena: Rezervované
  • Predaj Ostatné domy
  • Energetický certifikát nemá
  • Úžitková plocha 100 m2
  • Plocha pozemku 687 m2

Informácie o ponuke č. 1090

Ponúkame na predaj rekreačnú chalupu v obci Zákopčie v osade Cabukovia. Situovaná je na polosamote medzi ďalšími štyrmi rekreačnými chalupami.

Prístup k chalupe vedie cez miestnu časť Cenigovci po asfaltovej ceste. Posledný kilometer cesty ku chalupe je po kamenistej ceste len dobrým terénnym autom alebo pešo. Pokiaľ vás neodradí ťažšia dostupnosť k chalupe, okolie vás odmení pokojom a krásnymi výhľadmi na Kysuckú prírodu. Neďaleký les láka hubárov a turistické chodníčky zasa ponúkajú skvelé túry a cyklotúry po Kysuckých Beskydách.

3D virtuálna prehliadka

Chalupa – drevenica bola postavená v roku 1938. V roku 1972 bola ku pôvodnej zrubovej časti pristavená veranda so schodiskom do podkrovia. Odvtedy bol interiér aj exteriér postupne renovovaný až do súčasného stavu. Rozmery chalupy sú približne 8 x 5 metrov.

Chalupa sa nachádza na pozemku o výmere 687 m2, ktorý je stredne svahovitý. Tvorí ju vstupná veranda so schodiskom do podkrovia, kuchyňa, priestranná izba, podkrovná izba a pivnica. Okrem samotnej chalupy sa na pozemku nachádza aj vedľajšia stavba, ktorá pozostáva z letnej kuchyne, skladu dreva, skladu náradia a suchého WC.

Do chalupy je zavedená elektrina 220/380 V. Voda je z vlastnej studne.

Chalupa sa predáva zariadená (viď fotografie) a tiež s kompletným náradím a vybavením na údržbu chalupy a jej okolia.

Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti (katastrálne poplatky, overenie podpisov, služby advokáta) sú v našej réžii.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Napísať správu agentovi

Dalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska