Štúrová, Čadca, okres Čadca

Kúpte si 2-izbový byt v širšom centre mesta Čadca

Cena: Predané
  • Predaj 2-izbový byt
  • Podlažie 2
  • Počet podlaží 2
  • Energetický certifikát nemá
  • Úžitková plocha 61,77 m2

Informácie o ponuke č. 1096

Ponúkame exkluzívne na predaj priestranný 2-izbový byt na Štúrovej ulici v Čadci. Byt sa nachádza na prvom poschodí (druhom podlaží) tehlového bytového domu. Dvojpodlažný bytový dom čaká v roku 2021 rekonštrukcia a vybudovanie nadstavby o jedno podlažie.

Pri realizácii nadstavby dôjde zároveň aj k realizácii zateplenia, novej fasády a strechy. Náklady spojené s rekonštrukciou bytového domu hradí realizátor nadstavby. Nebudú financované úverom a ani z fondu opráv. 

3D virtuálna prehliadka

Pre ľudí, ktorý preferujú bývanie v tesnej blízkosti centra mesta je ponúkaný byt ideálnym riešením. V blízkosti je nákupné centrum, vlaková a autobusová stanica, či plaváreň s kúpaliskom. Pešia zóna je vzdialená približne iba 4 minúty pešou chôdzou.

Podlahová plocha tohto 2-izbového bytu je 61,77 m2 vrátane pivnice, ktorá má plochu 4,21 m2. Byt pozostáva z dvoch obytných miestností, kuchyne, kúpeľne spojenej s WC, chodby, špajze a pivnice. Byt nemá balkón. Oknami je byt orientovaný na severovýchodnú a juhozápadnú stranu. Vďaka dispozičnému riešeniu je možné uvažovať aj o prestavbe na 3-izbový byt.

Tento 2-izbový byt bol v roku 2008 kompletne zrekonštruovaný. Boli osadené drevené eurookná s izolačným dvojsklom. V izbách a v kuchyni boli položené plávajúce podlahy, vo zvyšnej časti bytu keramické dlažby a v kúpeľni keramické obklady. Na stenách boli spravené nové omietky. Vymenené sú aj interiérové dvere za posuvné a tiež elektroinštalácia.

Vykurovanie v byte zabezpečujú elektrické priamovýhrevné konvektory. Výhodou je možnosť napojenia krbu alebo iného telesa na existujúci komín, ktorý je prístupný z obývacej izby. Ohrev vody zabezpečuje vlastný elektrický bojler. Meranie elektriny je dvojtarifné s nízkou tarifou na vykurovanie a ohrev vody.

Vzhľadom na vek rekonštrukcie je potrebné počítať s opravami a výmenou niektorých súčastí bytu. Najmä však s výmenou kuchynskej linky, sanity, sprchovacieho boxu a elektrických konvektorov. V prípade záujmu, môže v byte zostať zariadenie bez navýšenia kúpnej ceny.

Aktuálne mesačné platby za služby a energie sú 45 € správcovi a 40 € za elektrickú energiu. Na bytový dom nebol vyhotovený energetický certifikát.

Kúpu tejto nehnuteľnosti je možné financovať hypotékou, ktorú vám radi zabezpečíme. Spolupracujeme so všetkými bankami. Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne a notárske poplatky, spojené s prevodom nehnuteľnosti, sú v našej réžii.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska