Hollého, Žilina, okres Žilina

3-izbový byt so záhradou v centre mesta Žiliny

Cena: Rezervované
  • Predaj 3-izbový byt
  • Podlažie 2
  • Počet podlaží 4
  • Energetický certifikát Nie
  • Úžitková plocha 85 m2
  • Plocha pozemku 83,33 m2

Informácie o ponuke č. 1098

Ponúkame exkluzívne na predaj 85 m2 3-izbový byt so záhradou v centre Žiliny.

3D virtuálna prehliadka

Tento 3-izbový byt sa nachádza na 1. poschodí 3-poschodového bytového domu na ulici Hollého. Byt má priestranný balkón s výhľadom na uzavretú záhradu s rozlohou 500 m2, ktorej podiel vo veľkosti 1/6 prislúcha k bytu. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou a modernizáciou. Pôvodné okná boli vymenená za plastové. V byte sú nové laminátové podlahy a v spálňach sú zrenovované parkety.

Byt sa predáva čiastočne zariadený po dohode s majiteľom. Na prvom podzemnom podlaži sa nachádza 5 m2 murovaná pivnica a spoločná kotolňa pre vykurovanie šiestich bytov v bytovom dome. Byt ma vlastný plynový kotol na ohrev vody.

Dispozícia bytu: veľká vstupná chodba, tri samostatné izby, kuchyňa so špajzou, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC a balkón.

V blízkosti bytového domu nájdete kompletnú občiansku vybavenosť a to jasle, školu, škôlku, obchody, polikliniku, zastávku MHD, kostol, reštaurácie, mestskú políciu a iné prevádzky. Mariánske námestie, OC Mirage a historické centrum sa nachádzajú 3 minúty pešou chôdzou od domu. Autom sa dostanete na mestský obchvat za 5 minút.

K bytovému domu nebol vydaný Energetický certifikát. Byt je vhodný na modernizáciu podľa vlastných predstáv a veľkou výhodou je spoločná uzatvorená záhrada rozdelená na oddychovú a pestovateľskú časť.

Kúpu tohto bytu je možné financovať úverom na bývanie, ktorý vám bezplatne vybavíme. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto vám pripravíme úverové ponuky s výhodnými podmienkami. Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne a notárske poplatky, sú v našej réžii.

Kontaktujte realitného agenta a dohodnite si osobnú obhliadku bytu ešte dnes.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
realitný agent, Pavol Hlávka
Pavol Hlávka
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska