Obchodná, Žilina, okres Žilina

Prenájom 1-izbového bytu v The Cube na Obchodnej ulici

Cena: Prenajaté
  • Prenájom 1-izbový byt
  • Podlažie 3
  • Počet podlaží 13
  • Energetický certifikát A
  • Úžitková plocha 44 m2

Informácie o ponuke č. 1098

Ponúkame exkluzívne na prenájom priestranný 44 m2 1-izbový byt v bytovom dome The Cube na Obchodnej ulici v Žiline. Pozrite si virtuálnu prehliadku a kontaktujte realitného agenta, ktorý s vami vykoná osobnú obhliadku bytu. Ďalšie informácie o byte nájdete nižšie v popise.

3D virtuálna prehliadka

Byt sa nachádza na 3. nadzemnom podlaží z 13 v obytnom dome The Cube na sídlisku Vlčince. Orietácia bytu je na severovýchod. Byt má francúzsky balkón a prislúcha k nemu 2 m2 pivnica na 1. nadzemnom podlaži OD.

Cena mesačného nájmu je 370 EUR. Mesačná zálohová platba za energie je 110 EUR (elektrina, voda, teplo, upratovanie vchodu). Vrátna zálohová kaucia je 960 Eur. Odmena pre realitnú kanceláriu je 300 EUR vrátane DPH. Možnosť prenájmu parkovacieho miesta v podzemných garážach za 50 EUR / mesiac.

Byt dispozične pozostáva zo vstupnej chodby so zabudovanou vstavanou skriňou, samostatným WC, priestrannej kúpeľne so sprchovým kútom, izby s kuchynským kútom so vstavanými spotrebičmi. Izba je elegantne predelená obojstrannou vstavanou skriňou na dve časti. V prednej časti sa nachádza obývací priestor s kuchynským kútom a v zadnej spáľnová časť. V byte je položená plávajúca podlaha a dlažba. Okná sú plastové.

V blízkosti bytového domu nájdete kompletnú občiansku vybavenosť, a to: jasle, základnú školu, materskú škôlku, obchody, polikliniku, lekáreň, zastávky MHD, poštu, reštaurácie, hypermarkety Kaufland, Lidl, OC Dubeň a iné. Autom sa dostanete na mestský obchvat za 2 minúty. Na športové vyžitie môžete využiť vodné dielo Žilina alebo lesopark Chrasť, ktoré sa nachádzajú iba 10 minút pešou chôdzou od domu.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
realitný agent, Pavol Hlávka
Pavol Hlávka
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska