Rudohorská, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica

Predaj 3-izbového bytu na sídlisku Sásová v Banskej Bystrici

Cena: Predané
  • Predaj 3-izbový byt
  • Podlažie 2
  • Počet podlaží 7
  • Energetický certifikát nemá
  • Úžitková plocha 72,52 m2
  • Plocha pozemku 930 m2

Informácie o ponuke č. 1099

Ponúkame exkluzívne na predaj 3-izbový byt s lodžiou typu VNKS v prednej časti sídliska Sásová na Rudohorskej ulici v Banskej Bystrici. Byt sa nachádza na 1. poschodí v 5. poschodovom (7-podlažnom) bytovom dome s výťahom. Orientovaný je na východ a západ.

Dispozícia tohto 3-izbového bytu pozostáva z predsiene a chodby, 3 obytných izieb, kuchyne s lodžiou, kúpeľne s vaňou a samostatného WC. K bytu prislúcha aj latková pivnica s výmerou 4,38 m2, nachádzajúca sa na prízemí bytového domu v murovanom priestore uzatvorenom plnými dverami. Celková výmera podlahovej plochy bytu, bez plochy lodže, vrátane pivnice je 72,52 m2.

Kompletná rekonštrukcia bytu bola realizovaná v roku 2011. Vymenená bola vodoinštalácia a elektroinštalácia bola prevedená medenými káblami. Interiérové dvere boli vymenené. Okná sú plastové s interiérovými žalúziami. Podlahy v izbách sú laminátové a dlažba je položená na podlahách v kuchyni, kúpeľni a na WC.

Vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné a protipožiarne. Byt je vykurovaný ústredným kúrením, prostredníctvom osadených panelových radiátorov s meračmi tepla v izbách a kuchyni. Plyn je do bytu privedený, no v súčasnosti je odhlásený. Nový vlastník si ho môže znova prihlásiť.

Byt sa predáva so zariadením: vstavané skrine, kuchynská linka so zabudovaným elektrickým sklokeramickým sporákom, mikrovlnnou rúrou a voľne stojacou kombinovanou chladničkou s mrazničkou. Mesačné náklady spojené s bývaním vrátane elektrickej energie na jednu osobu, sú  vo výške zhruba 150 EUR. Parkovanie pred bytovým domom je verejné.

K bytovému domu je veľmi dobrý prístup z východnej a juhozápadnej strany. Bytový dom je kompletne zateplený. Postavený je z panelovej plošnej konštrukcie a strecha je plochá dvojplášťová. Bytový dom bol daný do užívania v roku 1991 a nemá vydaný energetický certifikát. Kúpou sa nadobúda aj podiel na zastavanom pozemku bytovým domom.

Vchod do bytového domu je z dvoch strán, pričom zo zadnej časti domu sa v bezprostrednej blízkosti nachádza supermarket, zubná ambulancia, verejná knižnica, reštaurácia a športovisko s detským parkom. V dosahu je kompletná občianska vybavenosť, ako poliklinika, školy, škôlky, pošta, autobusová zastávka, obchody a služby.

Kúpu tohto 3-izbového bytu je možné financovať úverom na bývanie, ktorý vám bezplatne vybaví náš finančný agent. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto vám pripravíme úverové ponuky s výhodnými podmienkami.

Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie. Kontaktujte nášho realitného agenta ešte dnes. Ochotne vám poskytne ďalšie informácie a vykoná s vami osobnú obhliadku bytu, ktorú odporúčame.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
Gabriela Bevelaqua, realitný a finančný agent
Gabriela Bevelaqua
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska