Oščadnica, okres Čadca

Stavebný pozemok pre rodinný dom v obci Oščadnica

Cena: 53 940 €
Hypotéka 80%
od 138 € mesačne
  • Predaj Pozemok
  • Plocha pozemku 930 m2

Informácie o ponuke č. 1099

Ponúkame na predaj 930 mrovinatý stavebný pozemok pre výstavbu rodinného domu, ktorý sa nachádza v obci Oščadnica, okres Čadca. Ďalšie informácie o stavebnom pozemku nájdete pod fotografiami.

Tento stavebný pozemok sa nachádza v blízkosti centra obce Oščadnica, na okraji zastavaného územia. Vyznačuje sa pekným výhľadom na okolitú prírodu a tichým prostredím. Pozemok je vzdialený iba 8 km od okresného mesta Čadca. Dobré je tiež dopravné spojenie.

V obci Oščadnica je dobrá občianska vybavenosť ku ktorej patrí, základná škola, materská škola, pošta, lekári, lekáreň, Medmedical Klinik, športový areál, ubytovacie zariadenia a obchody. V blízkosti  tohto stavebného pozemku sa nachádza obľúbené lyžiarské stredisko Veľká Rača Oščadnica a ďalšie menšie lyžiarske stredisko vzdialené iba 1 km od tohto stavebného pozemku.

Na hranici stavebného pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete - elektrina, verejný vodovod, kanalizácia a plyn. Pozemok je v zmysle uzemného plánovania určený na výstavbu rodinných alebo rekreačných domov.

Na pozemku sa nachádzal starý rodinný dom so súpisnym číslom, ktorý bol zbúraný na základe búracieho povolenia. Aj preto máte možnosť vidieť na fotografii zvyšky sutiny.

Kúpu tohto stavebného pozemku je možné financovať úverom na kúpu nehnuteľnosti. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto vám pripravíme úverové ponuky s výhodnými podmienkami. Náklady súvisiace s prevodom pozemku do vášho osobného vlastníctva, katastrálne a notárske poplatky, sú v našej réžii.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
realitný agent, Tomáš Černecký, RSc.
Tomáš Černecký, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska