Čierne, Čierne, okres Čadca

Prenájom 1-izbového bytu č. 7 v obci Čierne

Cena: Prenajaté
  • Prenájom 1-izbový byt
  • Podlažie 2
  • Počet podlaží 2
  • Energetický certifikát nemá
  • Úžitková plocha 28,60 m2

Informácie o ponuke č. 1105

Ponúkame exkluzívne na prenájom zrekonštruovaný a zariadený 1-izbový byt číslo 7, ktorý sa nachádza v centre obce Čierne, okres Čadca. Odporúčame vám pozrieť si fotografie bytu.

Obec Čierne v okrese Čadca sa vyznačuje dobrou občianskou vybavenosťou, v ktorej sa nanchádzajú: základná škola, materská škola, lekári, lekáreň, pošta, obchody, autobusové zastávky (KIA, Mobis), železničná stanica, široká paleta služieb obyvateľom, reštauračné a ubytovacie zariadenia, bohaté kultúrne, spoločenské a športové podujatia. Po sprístupnení diaľničného obchvatu Čadce sa značne zlepšila doprava smerom do mesta Žilina. Výhodou je tiež dobré dopravné prepojenie na Českú republiku a Poľsko.

Tento 1-izbový byt s výmerou 28,6 m2 je orientovaný na severovýchod. Nachádza sa na druhom z dvoch poschodí polyfunkčného domu, ktorý prešiel rekonštrukciou. Nová je strecha, tepelná izolácia, fasádny systém s omietkou a regulácia kúrenia. Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, jednej samostatnej izby a obývacej izby, v ktorej sa nachádza kuchynský kút s jedálenskou časťou.

V byte sú nové plastové okná, plávajúce podlahy a dlažby. Bytové jadro je murované s keramickými obkladmi, dlažbou, toaletou a sprchovacím kútom. Ohrev vody a kúrenie je plynové centrálne. Nové sú aj rozvody vody so samostatným meraním pre každý byt v tomto polyfunkčnej budove.

Byt sa ponúka na prenájom kompletne zariadený, pričom voľný bude od 01.03.2021. Cena nájmu tohto 1-izbového bytu, ku ktorému prislúcha aj parkovacie stojisko, je 216 EUR + energie 54 EUR = 270 EUR/ mesiac. Peňažná zábezpeka predstavuje 3-mesačné nájomné s energiami = 810 EUR. Poplatok za vypracovanie nájomnej zmluvy je 200 EUR.

Ďalšie informácie o tomto 1-izbovom byte a ostatných 2-3 izbových bytoch č. 8, 6, 4, 3 a 2 v rovnakej polyfunkčnej budove, ktoré tiež ponúkame na prenájom, vám ochotne poskytne náš realitný agent.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska