Zborov nad Bystricou, okres Čadca

Nový 4-izbový byt s parkovacím stojiskom a záhradou

Cena: 112 490 €
Hypotéka 80%
od 289 € mesačne
  • Predaj 4-izbový byt
  • Podlažie 3
  • Počet podlaží 3
  • Energetický certifikát nema
  • Úžitková plocha 105 m2
  • Zastavaná plocha 132 m2
  • Plocha pozemku 650 m2

Informácie o ponuke č. 1107

Ponúkame exkluzívne na predaj slnečný 105 m2 4-izbový byt, ktorý sa nachádza v obci Zborov nad Bystricou, okres Čadca. Pozrite si 3D virtuálnu prehliadku, pod ktorou nájdete ďalšie informácie o byte a rodinnom dome.

3D virtuálna prehliadka

Byt sa nachádza na 3. nadzemnom podlaží z 3, v zmoderznizovanom rodinom dome, ktorý pozostáva z troch bytových jednotiek. Situovaný je na začiatku obce s krásnymi výhľadmi na okolitú prírodu. Výhľady z okien bytu sú na všetky svetové strany. Dispozícia bytu pozostáva zo vstupného schodiska priamo do bytu, z 3 izieb, obývacej miestnosti, kuchyne a kúpeľne spojenej s toaletou.

K tomuto 4-izbovému bytu prislúcha priestranný sklad s výmerou 8 m2, ktorý sa nachádza na prízemí rodinného domu. Tiež parkovacie stojisko a podiel 1/3 na pozemku o rozlohe 650 m2. V byte sú nové omietky, potery, plastové okná Slovaktual s izolačným trojsklom, sadrokartónové stropy, izolácia, led osvetlenie, sklokeramické výhrevné telesá a elektrický vrátnik.

Tento veľký rodinný dom prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2020, pričom v ňom boli vytvorené 3 bytové jednotky. Dom je postavený z pálenej tehly a boli na ňom realizované: odkopové práce, hydroizolácia základov, oddrenážovanie - odvodnenie okolia domu, nová elektrická prípojka, vodovodná prípojka, nová kanalizácia, terenné úpravy a tepelná izolácia so 100 mm polystyrénom. Zrekonštruovaná je aj strecha rodinného domu.

V blízkosti bytu sa nachádza občianska vybavenosť, a to: škola, škôlka, obchody, zastávka autobusu, kostol, cyklotrasa, lyžiarske stredisko Oščadnica, reštaurácie a ďalšie prevádzky. Autom sa dostanete do centra mesta Čadca za cca 7 minút. Výhodou kúpy tohto bytu je aj blízkosť prírody. Športové a turistické aktivity v blízkosti bývania sú v dnešnej rýchlej dobe veľkou pridanou hodnotou.

Na rodinný dom nebol vyhotovený energetický certifikát. Byt sa predáva ako holobyt, pričom dokončenie bytu do štandardu je možné po dohode s majiteľom, ktorý vám vie poskytnúť výhodnú cenu. Kúpu tohto bytu je možné financovať úverom na bývanie, ktorý vám bezplatne vybaví náš finančný agent. Spolupracujeme so všetkými bankami, a preto vám pripravíme úverové ponuky s výhodnými podmienkami. Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne a notárske poplatky, sú v našej réžii.

V prípade, že potrebujete predať vašu nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám poskytneme konzultáciu k našim realitným službám osobne, telefonicky alebo on-line cez rôzne komunikačné nástroje, ktoré radi používate.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
realitný agent, Tomáš Černecký, RSc.
Tomáš Černecký, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska