Zborov nad Bystricou, okres Čadca

Nový 4-izbový byt s parkovacím stojiskom a záhradou

Cena: 123 900 €
Úver 80%
od 318 € mesačne
  • Predaj 4-izbový byt
  • Podlažie 3
  • Počet podlaží 3
  • Energetický certifikát nema
  • Úžitková plocha 105 m2
  • Zastavaná plocha 132 m2
  • Plocha pozemku 650 m2

Informácie o ponuke č. 1107

Ponúkame exkluzívne na predaj slnečný 105 m2 4-izbový holobyt, ktorý je možné doziariadiť do štandardu podľa vašej predstavy. Pozrite si vizualizácie a 3D virtuálnu prehliadku, pod ktorou nájdete ďalšie informácie o byte.

3D virtuálna prehliadka

Byt sa nachádza na 3. nadzemnom podlaží z 3, v zmoderznizovanom rodinom dome, ktorý pozostáva z troch bytových jednotiek. Situovaný je na začiatku obce Zborov okres Čadca s krásnymi výhľadmi na okolitú prírodu. Výhľady z okien bytu sú na všetky svetové strany. Dispozícia bytu pozostáva zo vstupného schodiska priamo do bytu, z 3 izieb, obývacej miestnosti, kuchyne a kúpeľne spojenej s toaletou.

K tomuto 4-izbovému bytu prislúcha priestranný sklad s výmerou 8 m2, ktorý sa nachádza na prízemí rodinného domu. Tiež parkovacie stojisko a podiel 1/3 na pozemku o rozlohe 650 m2. V byte sú nové omietky, potery, plastové okná Slovaktual s izolačným trojsklom, sadrokartónové stropy, izolácia, led osvetlenie, sklokeramické výhrevné telesá a elektrický vrátnik.

Tento veľký rodinný dom prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2020, pričom v ňom boli vytvorené 3 bytové jednotky. Dom je postavený z pálenej tehly a boli na ňom realizované: odkopové práce, hydroizolácia základov, oddrenážovanie - odvodnenie okolia domu, nová elektrická prípojka, vodovodná prípojka, nová kanalizácia, terenné úpravy a tepelná izolácia so 100 mm polystyrénom. Zrekonštruovaná je aj strecha rodinného domu.

V blízkosti bytu sa nachádza občianska vybavenosť, a to: škola, škôlka, obchody, zastávka autobusu, kostol, cyklotrasa, lyžiarske stredisko Oščadnica, reštaurácie a ďalšie prevádzky. Autom sa dostanete do centra mesta Čadca za cca 7 minút. Výhodou kúpy tohto bytu je aj blízkosť prírody. Športové a turistické aktivity v blízkosti bývania sú v dnešnej rýchlej dobe veľkou pridanou hodnotou.

Na rodinný dom nebol vyhotovený energetický certifikát. Kúpu tohto bytu je možné financovať úverom na bývanie, ktorý vám bezplatne vybaví náš finančný agent. Spolupracujeme so všetkými bankami, a preto vám pripravíme úverové ponuky s výhodnými podmienkami. Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne a notárske poplatky, sú v našej réžii.

V prípade, že potrebujete predať vašu nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám poskytneme konzultáciu k našim realitným službám osobne, telefonicky alebo on-line cez rôzne komunikačné nástroje, ktoré radi používate.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
realitný agent, Tomáš Černecký, RSc.
Tomáš Černecký, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska