Čingovská, Košice - Nad Jazerom, okres Košice IV

Útulný 3-izbový byt na Čingovskej ulici v Košiciach

Cena: Predané
  • Predaj 3-izbový byt
  • Podlažie 1
  • Počet podlaží 10
  • Energetický certifikát Nie
  • Úžitková plocha 55,56 m2

Informácie o ponuke č. 1109

Pozrite si 3D virtuálnu prehliadku a video tohto 3-izbového bytu, ktorý ponúkame exkluzívne na predaj. Nachádza sa na Čingovskej ulici v mestskej časti Košice - Nad jazerom. Ďalšie informácie o byte vám ochotne poskytne náš realitný agent. Tiež ich nájdete nižšie v popise nehnuteľnosti.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Podlahová plocha bytu vrátane príslušenstva je 55,56 m2 mimo plochy lodžie, ktorá je o výmere 6 m2. K bytu patrí kumbál nachádzajúci sa na spoločnej chodbe a pivnica nachádzajúca sa v suteréne bytového domu o veľkosti 2 m2. Byt pozostáva z 3 obytných miestností a príslušenstva, ktorým je kuchyňa, predsieň, kúpeľňa, samostatné WC, lodžia, kumbál a pivnica.

Byt sa nachádza na prvom nadzemnom podlaží 10-podlažného bytového domu, ktorý bol skolaudovaný v roku 1976 a v roku 2017 bola realizovaná revitalizácia. Energetický certifikát nebol vypracovaný. Orientácia bytu je V-Z. Vykurovanie je ústredné, vykurovacie telesá sú panelové radiátory s termostatickými ventilmi a meračmi tepla.

Byt je po staršej rekonštrukcii, pri ktorej boli realizované tieto práce a úpravy: výmena okien za plastové s vnútornými žalúziami a sieťkami proti hmyzu, vymenená elektroinštalácia, murované jadro, osadená nová sanita, položené plávajúce podlahy a dlažba, osadené nové bezpečnostné dvere, interiérové dvere, posuvné dvere, žalúzie na lodžii a kuchynská linka so spotrebičmi.

Tento 3-izbový byt je teplý, slnečný a prepojením kuchyne s obývacou časťou tak vytvára príjemnú a útulnú domácu atmosféru. Pod bytom sa nachádzajú ešte suterénne priestory, ktoré zamedzujú úniku tepla. Mesačné náklady na bývanie pre 4-člennú rodinu sú približne 140 EUR. Byt sa predáva so vstavanými skriňami a čiastočne zariadený, vrátane kuchynskej linky so spotrebičmi.

Byt sa nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. V blízkosti sa nachádza park, detské ihrisko, škôlka, škola, pošta, športovo-rekreačný areál, čerpacia stanica, MHD a iné prevádzky obchodov a služieb. Parkovanie je verejné pred bytovým domom s možnosťou predplatenia parkovacieho stojiska.

V kúpnej cene bytu je zahrnutý právny servis advokáta, správny poplatok katastra za riadne podanie, poplatok notára za overenie podpisov. Kúpu bytu je možné financovať prostredníctvom úveru na bývanie, s ktorým vám radi pomôžeme. Byt je kúpou voľný a je možné sa do neho ihneď nasťahovať.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
ng. Iveta Bugisová, realitný a finančný agent v Košiciach
Ing. Iveta Bugisová, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska