Južná trieda, Košice - Juh, okres Košice IV

2-izbový byt s lodžiou na Južnej triede v Košiciach

Cena: Predané
  • Predaj 2-izbový byt
  • Podlažie 2
  • Počet podlaží 5
  • Energetický certifikát B
  • Úžitková plocha 52 m2

Informácie o ponuke č. 1112

Pozrite si 3D virtuálnu prehliadku a video tohto 2-izbového bytu, ktorý ponúkame exkluzívne na predaj. Nachádza sa na Južnej triede v mestskej časti Košice - Juh. Ďalšie informácie o byte vám ochotne poskytne náš realitný agent. Tiež ich nájdete nižšie v popise nehnuteľnosti.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Podlahová plocha bytu vrátane príslušenstva je 52,40 m2 mimo plochy lodžie, ktorá je o výmere 3,5 m2. K bytu prislúcha pivnica nachádzajúca sa v suteréne bytového domu o veľkosti 1,5 m2. Byt pozostáva z 2 obytných miestností a príslušenstva ako kuchyňa, predsieň, kúpeľňa, samostatné WC, lodžia a pivnica.

Tento 2-izbový byt sa nachádza na 2. nadzemnom podlaží 5-podlažného bytového domu. Orientácia bytu je na východ a západ. Bytový dom bol skolaudovaný v roku 1969 a v roku 2006 bola realizovaná jeho kompletnerevitalizácia. Energetický certifikát bytového domu je B. Vykurovanie je ústredné pričom vykurovacie telesá sú panelové radiátory s termostatickými ventilmi a meračmi tepla.

Byt je po staršej rekonštrukcii. Okná sú plastové s vnútornými žalúziami a sieťkami proti hmyzu. Vymenené boli zásuvkové obvody elektroinštaláce, plávajúce podlahy, dlažba, vchodové bezpečnostné dvere, interiérové dvere a kuchynská linka. Mesačné náklady na bývanie pre 4-člennú rodinu sú cca 140 €.

Byt sa nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou, ako škôlka, škola, nákupné možnosti, nemocnica, čerpacia stanica a MHD. V blízkosti nájdete aj obchody LIDL, FRESH shoping centrum AUPARK. Parkovanie je verejné pred a za bytovým domom s možnosťou predplatenia parkovacieho státia.

Byt sa predáva nezariadený, s výnimkou kuchynskej linky. V cene je zahrnutý právny servis advokáta, správny poplatok katastra za riadne podanie, poplatok notára za overenie podpisov. Nehnuteľnosť je možné financovať aj prostredníctvom hypotéky, s ktorou vám radi pomôžeme.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
ng. Iveta Bugisová, realitný a finančný agent v Košiciach
Ing. Iveta Bugisová, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska