Raková, okres Čadca

Pozemok pre výstavbu rodinného domu v obci Raková

Cena: Predané
  • Predaj Pozemok
  • Plocha pozemku 1 435 m2

Informácie o ponuke č. 1113

Ponúkame exkluzívne na predaj stavebný pozemok v obci Raková okres Čadca. Výmera tohto slnečného pozemku, ktorý je určený na výstavbu rodinného domu, je 1435 m2. Odporúčame vám pozrieť fotografie a dohodnúť si osobnú obhliadku, na ktorej lepšie precítite príjemnú atmosféru tejto lokality, ktorá je prepojená s okolitou prírodou.

Ponúkaný stavebný pozemok sa nachádza v miestnej časti Haluškovci (smer Zákopčie) v susedstve novostavieb rodinných domov. Rozmery pozemku sú približne 25 metrov na šírku a 57 metrov na dĺžku. Pozemok je mierne svahovitý s náklonom na západnú stranu, pričom sa vyznačuje peknými výhľadmi na okolitú prírodu. Mnohí záujemcovia ocenia bohaté možnosti na turistiku a cykloturistiku. Tiež obľúbené spoločenské a kultúrne podujatia v obci.

Obec Raková patrí medzi najviac rozvíjajúce sa obce, čomu vďačí aj svojou polohou, susediacou s okresným mestom Čadca. Centrum obce je od pozemku vzdialené 1,5 km a centrum Čadce iba 5 km. V obci Raková je dobre rozvinutá občianska vybavenosť, ktorá zahŕňa základnú školu, materskú školu, poštu, lekáreň, obchody, dobré autobusové a vlakové spojenie do Čadce a do okolitých obcí.

Pozemok susedí s prístupovou asfaltovou komunikáciou, v ktorej sa nachádza vedenie plynu, a kanalizácie. Na pozemku je potrebné navŕtať vlastnú studňu nakoľko k nemu nie je privedená vodovodná prípojka. Vedenie elektrickej siete, z ktorej je možné zrealizovať eletrickú prípojku, prechádza spodnou časťou pozemku.

Cena tohto stavebného pozemku pre výstavbu rodinného domu je 48 EUR m2, t. j. 68.880 EUR. Kúpu pozemku je možné financovať úverom na kúpu nehnuteľnosti. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto vám pripravíme úverové ponuky s výhodnými podmienkami. Náklady súvisiace s prevodom pozemku do vášho vlastníctva, katastrálne a notárske poplatky, sú v našej réžii.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska