Gaštanová, Žilina, okres Žilina

3-izbový byt v pôvodnom stave na sídlisku Solinky v Žiline

Cena: 112 900 €
Hypotéka 80%
od 290 € mesačne
  • Predaj 3-izbový byt
  • Podlažie 5
  • Počet podlaží 13
  • Energetický certifikát C
  • Úžitková plocha 67 m2

Informácie o ponuke č. 1116

Ponúkame exkluzívne na predaj 3-izbový byt na Gaštanovej ulici, sídliska Solinky v Žiline. Byt má 67 m2 vrátane 1,37 m2 pivnice. Lodžia má výmeru 3 m2. Nachádza sa na 4. poschodí z 12 s orientáciou na sever a západ. Pozrite si 3D virtuálnu prehliadku bytu a prečítajte si ďalšie informácie o možnosti kúpy, ktoré sa nachádzajú nižšie v popise.

3D virtuálna prehliadka

Byt dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, šatníka, kúpeľne, samostatného WC, troch izieb, kuchyne, špajzy a lodžie. Pivnica sa nachádza na 1. nadzemnom podlaží bytového domu s energetickým certifikátom v triede B. Bytový dom bol zateplený tepelnou izoláciou. Zrekonštruovaný je aj interiér bytového domu a strecha. Parkovanie je bezproblémové na viacerých parkovacích plochách v okolí bytového domu.

V blízkosti bytového domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, ako napríklad: jasle, škôlky, základné školy, obchody, obvodný lekár, kostol a reštauračné prevádzky. Nákupné centrum Max a obchodné centrum Metro sa nachádza 5 minút pešou chôdzou od bytového domu.Na žilinský diaľničný obchvat sa autom dostanete za 3 minúty.

Ponúkaný 3-izbový byt je v pôvodnom stave vhodný na modernizáciu podľa vlastných predstáv. Mesačné náklady na bývanie pri dvojčlennej rodine predstavujú poplatok správcovi OSBD Žilina v sume 120 EUR, poplatok za elektrickú energiu SSE je v sume 19 EUR a suma za dodávky plynu od SPP je 4 EUR.

Kúpu tohto 3-izbového bytu je možné financovať úverom na bývanie, ktorý vám bezplatne vybaví náš finančný agent. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto vám pripravíme úverové ponuky s najvýhodnejšími možnými podmienkami. Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne a notárske poplatky, sú v našej réžii.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
realitný agent, Simona Bohdalová
Simona Bohdalová
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska