Borová, Žilina, okres Žilina

Predaj 2-izbového bytu na ulici Borová v Žiline

Cena: Predané
  • Predaj 2-izbový byt
  • Podlažie 4
  • Počet podlaží 8
  • Energetický certifikát B
  • Úžitková plocha 50 m2

Informácie o ponuke č. 1129

Ponúkame exkluzívne na predaj 2-izbový byt s lodžiou, ktorý sa nachádza v príjemnej lokalite žilinského sídliska Solinky. Ďalšie informácie o byte nájdete nižšie v popise. Fotky bytu zašleme na vyžiadanie mailom a osobnú obhliadku bytu vykoná s vami náš realitný agent, Pavol Hlávka.

Byt sa nachádza na 4. nadzemnom podlaží z 8 v bytovom dome na Borovej ulici. Dispozícia bytu: vstupná chodba, dve nepriechodné izby, kuchyňa s 2,56m2 lodžiou, kúpeľňa s vaňou a samostatná toaleta. Orientácia bytu je na juhozápad a juhovýchod. Na prvom podzemnom podlaží sa nachádza 1,33 m2 pivnica, ktorá prináleží k bytu.

Byt prešiel čiastočnou modernizáciou: osadené boli plastové okná, položená plávajuca podlaha, vymenené vchodové dvere a kuchynská linka. Mesačné náklady na bývanie s energiami sú 130 EUR. Byt je pod správou spoločnosti OSBD Žilina - Vlčince. Bytový dom bol kompletne zateplený, zrekonštruovaná bola strecha a lodžie. Na bytový dom bol vydaný energetický certifikát typu B.

V blízkosti bytového domu nájdete kompletnú občiansku vybavenosť, a to jasle, základné školy, materské škôlky, gymnázia, obchody, zdravotné stredisko, lekáreň, dostatok parkovacích miest, zastávky MHD, reštaurácie, nákupné centrum MAX, hypermarkety Tesco, Lidl, obchodná galéria Naša a iné. Pri bytovom dome sa nachádzajú detské ihriská a cyklotrasa, ktorou sa dostanete do centra mesta na bicykli za 7 minút. Autom sa dostanete na mestský obchvat za 3 minúty.

Na športové vyžitie môžete využiť zmodernizovaný športový areál základnej školy na Oravskej ceste s tartanovou bežeckou dráhou, skateparkom a najväčšou lezeckou halou na Slovensku. Relax a čerstvý vzduch vám poskytne lesopark Chrasť, ktorý je vzdialený len pár minút pešou chôdzou od obytného domu.

Náklady súvisiace s prevodom tohto 2-izbového bytu, katastrálne poplatky (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v režii realitnej kancelárie. Kontaktujte nášho realitného agenta ešte dnes.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
realitný agent, Pavol Hlávka
Pavol Hlávka
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska