Oščadnica, okres Čadca

Rekreačný pozemok s rozlohou 3588 m² v Oščadnici

Cena: 25 €/m2
Úver 80%
od 0 € mesačne
  • Predaj Pozemok
  • Plocha pozemku 3 588 m2

Informácie o ponuke č. 1129

Ponúkame exkluzívne na predaj rekreačný pozemok s krásnym výhľadom na Veľkú Raču. Nachádza sa v obci Oščadnica, okres Čadca, ktorá je je turisticky veľmi atraktívnou a vyhľadávanou lokalitou s bohatými možnosťami na lyžovanie, turistiku, či cykloturistiku.

Slnečný pozemok na rekreáciu s výmerou 3588 m2 sa nachádza v tichom prostredí na okraji zastavaného územia obce v osade Moskáľovci. V blízkom okolí sa nachádza menší počet prevažne starších dreveníc využívaných na rekreačné účely. Okolo pozemku vedie značená cyklotrasa. Približne kilometer je vzdialená kaplnka v časti Zadedová – Príslop.

Pozemok je stredne svahovitý – klenutý na východnú stranu. Prístup k pozemku vedie po spevnenej ceste, ktorá je zjazdná aj pre stavebnú techniku. V dosahu pozemku je vedenie elektriny, vodu je potrebné získať z vrtu, kanalizáciu zrealizovať formou žumpy. Miestnym stavebným úradom je vydaná územnoplánovacia informácia s využitím pozemkov na stavebné účely.

Pozemok má dĺžku približne 100 metrov, ktorá hraničí s prístupovou cestou. Šírka je približne 40 metrov. Možné je rozdelenie pozemku na dva menšie celky s rozlohami 1608 m2 a 1980 m2.

Náklady súvisiace s prevodom pozemkov, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie. Kontaktujte nášho realitného agenta ešte dnes. Ochotne vám poskytne ďalšie informácie a vykoná s vami osobnú obhliadku pozemkov.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska