M. R. Štefánika, Žilina, okres Žilina

Prenájom 3-izbového bytu na M. R. Štefánika v Žiline

Cena: Prenajaté
  • Prenájom 3-izbový byt
  • Podlažie 4
  • Počet podlaží 5
  • Energetický certifikát nemá
  • Úžitková plocha 76 m2

Informácie o ponuke č. 1131

Ponúkame exkluzívne na prenájom zariadený 3-izbový byt, ktorý sa nachádza v centre mesta Žilina. Popis k bytu nájdete nižšie pod 3D virtuálnou prehliadkou, ktorú vám odporúčame pozrieť. Osobnú obhliadku bytu s vami ochotne vykoná náš realitný agent, ktorého vám odoporúčame kontaktovať ešte dnes.

3D virtuálna prehliadka

Tento zariadený 3-izbový byt s podlahovou plochou 76 m2 a  3 m2 lodžiou sa nachádza na 3. poschodí zo 4 v bytovom dome bez výťahu. Bytový dom na M. R. Štefánika 34, prešiel pred štyrmi rokmi kompletnou rekonštrukciou. Orientácia bytu je na severovýchod a juhozápad. 

Dispozícia bytu pozostáva z predsiene, troch nepriechodných izieb, lodžie, kuchyne, kúpeľne so sprchovým kútom, a oddelenej toalety. K bytu prislúcha aj pivničná kobka s výmerou 2 m2. Bytový dom, v ktorom sa byt nachádza, je situovaný iba 2 minúty pešou chôdzou od námestia Andrea Hlinku a 5 minút od nákupneho centra Aupark.

V blízkosti bytového domu nájdete kompletnú občiansku vybavenosť, a to: jasle, základnú školu, materskú škôlku, parky, obchody, polikliniku, lekáreň, divadlo, kostol, zastávky MHD, vlakovú stanica, autobusovú stanicu, reštaurácie, supermarket Lidl a iné obchody či prevádzky. Autom sa dostanete na mestský obchvat za 2 minúty.

Cena za nájom je 500 EUR mesačne. Cena za energie a služby je 150 € mesačne. Depozit je v sume 650 €. Odmena pre RK je v sume 300 €. Výhoda prenájmu tohto zariadeného bytu je najmä jeho poloha v centre mesta. Stačí si priniesť veci a môžete bývať už od zajtra.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
realitný agent, Pavol Hlávka
Pavol Hlávka
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska