Šalviová, Chorvátsky Grob, okres Senec

Prenájom rodinného domu v obci Chorvátsky Grob - Čierna Voda

Cena: 1 700 €
Energie
200 €
  • Prenájom Rodinný dom
  • Počet podlaží 2
  • Energetický certifikát Nemá
  • Úžitková plocha 172 m2
  • Zastavaná plocha 165 m2
  • Plocha pozemku 639 m2

Informácie o ponuke č. 1138

Ponúkame exkluzívne na prenájom priestranný 2-podlažný rodinný dom s veľkou garážou pre dve autá. Rodinný dom sa nachádza v lokalite Panonský háj 2, miestnej časti Čierna Voda obce Chorvátsky Grob.

Pozrite si 3D virtuálnu prehliadku, videoprehliadku, fotografie a popis domu. Následne kontaktujte realitného agenta, ktorý s vami ochotne vykoná osobnú obhliadku domu.

3D virtuálna prehliadka

Rodinný dom je postavený na parcele so zastavanou plochou 156 m2. Celková podlahová plocha domu je 172 m2 a garáž má výmeru 46 m2. Pozemok je o výmere 639 m2. Prístup na pozemok je zabezpečený vstupnou bránkou a elektrickou posuvnou bránou. Rodinný dom sa prenajíma zariadený nábytkom. Dispozícia rodinného domu pozostáva z dvoch nadzemných podlaží.

Na prvom podlaží sa nachádza vstupná predsieň so vstavanou zrkadlovou skriňou, technická miestnosť, sklad pod schodiskom, vchod do veľkej garáže, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, kuchyňa vybavená vstavanými spotrebičmi (elektrická rúra, elektrická varná doska, odsávač pár, umývačka riadu, mikrovlnná rúra a voľne stojaca kombinovaná chladnička s mrazničkou), jedálenská časť a priestranná obývacia izba.

Z kuchyne a jedálenskej časti je zabezpečený priamy prístup na pozemok prostredníctvom balkónových dverí. Z obývacej miestnosti je prístup na 30 m2 záhradnú terasu, cez ktorú sa dostanete na zadnú časť pozemku. Na trávnatom pozemku sú vysadené ihličnaté stromy a kríky.

Zo vstupnej predsiene domu vedie schodisko na 2. podlažie. Nachádza sa tu priestranná hala, z ktorej sa vchádza do jednotlivých miestností. Dispozícia druhého podlažia ponúka dve spálne, jednu izbu, kúpeľňu s vaňou, samostatnú toaletu a chodbu so vstavanou skriňou. Hlavná spálňa disponuje francúzskym balkónom a je zariadená manželskou posteľou, veľkou vstavanou skriňou so zrkadlom a doplnkovým nábytkom.

Ďalšia spálňa má prístup na pochôdznu terasu o výmere zhruba 30 m2 a zariadená je manželskou posteľou s doplnkovým nábytkom. Tretia obytná izba je priestranná a zariadená je roll-door skriňou so zrkadlom, pracovnou doskou a nábytkom. V chodbe sa nachádza ďalší úložný priestor a to v priestrannej zrkadlovej skrini vyrobenej na mieru. Samostatná toaleta disponuje umývadlom so skrinkou.

V kúpeľni je umiestnená vaňa, umývadlo so skrinkou, zrkadlo, nástenný elektrický rebríkový radiátor a práčka. Príjemné presvetlenie každej miestnosti domu (mimo skladu a technickej miestnosti) zabezpečujú plastové okná s interiérovými žalúziami. Podlahy v obytných miestnostiach sú laminátové. V kúpeľniach a na toalete je dlažba.

Dom je klimatizovaný na oboch podlažiach. V obývacej miestnosti domu sa nachádza krb s teplovzdušnými rozvodmi. Ohrev vody je zabezpečený elektrickým bojlerom a vykurovanie domu je podlahové elektrické. Rodinný dom nemá energetický certifikát.

V blízkosti lokality Panónsky háj 2, v ktorej sa rodinný dom nachádza, je dobrá občianska vybavenosť. Nájdete tu autobusové zastávky, škôlky, školy, detské ihriská, supermarket, obchody a služby, pošty, bankomaty, lekárov, lekárne, reštaurácie, cukrárne, zmrzlináreň, bary aj fitness centrá. Ponuka možností pre relax a športové vyžitie je v tejto lokalite naozaj široká.

Môžete tu chodiť na krásne prechádzky, rodinné výlety a tiež bicyklovať po dlhých cyklotrasách až do Malých Karpát. Šúr - národná prírodná rezervácia, má vybudovaných niekoľko náučných chodníkov. Príroda je bohatá na faunu a flóru. Šúrsky les, je už asi posledným a jediným biotopom s priestorom jelšového lesa v strednej Európe.

Okolie ponúka aj možnosť rybárčenia na rybníkoch, jazdy na koňoch v jazdeckom areáli, alebo kúpanie sa v jazerách v Ivanke pri Dunaji, Vajnorských jazerách či bratislavských Zlatých pieskoch, ktoré sa nachádzajú neďaleko. Dostupnosť autom do centra hlavného mesta Bratislava, mimo špičky, je do 20 minút a do Senca 10 minút. Rýchle je aj napojenie na diaľnicu D1 a novú diaľnicu D4, ktorá je prepojená s rýchlostnou cestou R7.

Cena mesačného prenájmu je 1 700 EUR + 200 EUR mesačné náklady spojené s bývaním (voda, elektrina a odvoz odpadu), celková cena prenájmu je 1 900 EUR. Požadovaná vrátna zábezpeka - depozit je v sume 3 800 EUR. Odmenu hradí majiteľ nehnuteľnosti a nie záujemca o prenájom.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
Róbert Posolda, RSc., riaditeľ spoločnosti a realitný agent
Róbert Posolda, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska