Čadca, okres Čadca

Predaj pozemku pre výstavbu rodinného domu v Čadci

Cena: 68 900 €
Úver 80%
od 247 € mesačne
  • Predaj Pozemok
  • Plocha pozemku 1 216 m2

Informácie o ponuke č. 1141

Ponúkame exkluzívne na predaj stavebný pozemok o výmere 1216 m, ktorý sa nachádza v okresnom meste Čadca. V zmysle územného plánovania, je pozemok určený na výstavbu rodinného alebo rekreačného domu. Dohodnite si osobnú obhliadku s realitným agentom, na ktorej lepšie precítite príjemnú atmosféru pozemku a lokality spojenej s okolitou prírodou.

Ponúkaný stavebný pozemok sa nachádza v prímestskej časti Rieka (smer Vojty) v susedstve novostavieb rodinných domov. Pozemok je mierne svahovitý s náklonom na južnú stranu. Vyznačuje sa pekným výhľadom na okolitú prírodu a tichým prostredím. Pri a na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete: elektrina, verejný vodovod.

Mnohí záujemcovia ocenia bohaté možnosti na turistiku a cykloturistiku. Tiež obľúbené spoločenské a kultúrne podujatia v meste. Tento stavebný pozemok sa nachádza iba 3,5 km od centra mesta Čadca. Do mesta, na želežničnú stanicu, autobusovú stanicu, do Kauflandu a Tesca, sa dostanete autom iba za 7-9 minút.

V okresnom meste Čadca je výborná občianska vybavenosť ku ktorej patria: základná škola, materská škola, stredné školy, pošta, lekári, lekárne, kostol, nemocnica s poliklinikou, športový areál, ubytovacie zariadenia, nákupné centrá a obchody. Tiež reštaurácie, bary a kaviarne.

Kúpu stavebného pozemku je možné financovať úverom na kúpu nehnuteľnosti. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto vám náš finančný agent pripraví úverové ponuky s výhodnými podmienkami.

Náklady súvisiace s prevodom pozemku do vášho osobného vlastníctva, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie. Kontaktujte nášho realitného agenta ešte dnes. Ochotne vám poskytne ďalšie informácie a vykoná s vami osobnú obhliadku pozemku.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
realitný agent, Tomáš Černecký, RSc.
Tomáš Černecký, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska