Lúčna, Bytča, okres Bytča

Predaj 1-izbového bytu na Lúčnej ulici v Bytči

Cena: Predané
  • Predaj 1-izbový byt
  • Podlažie 4
  • Počet podlaží 4
  • Energetický certifikát B
  • Úžitková plocha 38 m2

Informácie o ponuke č. 1146

Ponúkame exkluzívne na predaj 1-izbový byt, ktorý sa nachádza na ulici Lúčna 1014/3 v Bytči. Pozrite si 3D virtuálnu prehliadku, fotografie a ďalšie informácie o byte, ktoré sa nachádzajú nižšie v texte.

3D virtuálna prehliadka

Dispozícia totho čiastočne zrekonštruovaného 1-izbového bytu, pozostáva zo: vstupnej chodby, samostatnej izby, priestrannej kuchyne, kúpeľne s vaňou a samostatným WC. Na prvom podzemnom podlaží sa nachádza priestranná 3 m2 murovaná pivnica, ktorá prislúcha k bytu. Úžitková plocha bytu s príslušenstvom je 38 m2.

Byt sa nachádza na 4. nadzemnom podlaží zo 4 s orientáciou na juhozápad. Byt prešiel čiastočnou modernizáciou, pri ktorej boli osadené nové plastové okná, v izbe a chodbe položená nová laminátová podlaha.

Bytový dom má novšiu fasádu s tepelnou izoláciou, zrekonštruovaná je strecha a interiér vchodu. Kompletne sú vymenené aj stúpačky. Na obytný dom bol vydaný energetický certifikát typu B v roku 2015. Mesačné náklady na bývanie v tomto 1-izbovom byte sú 120 EUR vrátane energií. Obytný dom je pod správou spoločnosti SBD Bytča.

V blízkosti nájdete kompletnú občiansku vybavenosť, a to jasle, základnú školu, materskú škôlku, obchody, polikliniku, lekáreň, reštaurácie, supermarkety a iné. Autom sa dostanete na diaľnicu smer Bratislava, Žilina za 3 minúty. Kedže sa bytový dom náchádza na samom okraji mesta, je len naskok na výchadzky do prírody, prípadne športové vyžitie popri brehu rieky Váh.

Byt je vhodný na modernizáciu podľa vlastných predstáv. Kúpu tohto bytu je možné financovať úverom na bývanie, ktorý vám bezplatne vybaví náš finančný agent. Spolupracujeme so všetkými bankami, a preto vám pripravíme úverové ponuky s výhodnými podmienkami.

Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie. Kontaktujte nášho realitného agenta ešte dnes. Ochotne vám poskytne ďalšie informácie a vykoná s vami osobnú obhliadku bytu, ktorú odporúčame.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
realitný agent, Pavol Hlávka
Pavol Hlávka
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska