Sibírska, Prešov, okres Prešov

3-izbový byt na sídlisku Sekčov v Prešove

Cena: Predané
  • Predaj 3-izbový byt
  • Podlažie 5
  • Počet podlaží 9
  • Energetický certifikát Nie
  • Úžitková plocha 72 m2

Informácie o ponuke č. 1149

Ponúkame exkluzívne na predaj priestranný 3-izbový byt na Sibírskej ulici, v tichej časti na okraji najväčšieho sídliska Sekčov v Prešove. Prečítajte si ďalšie informácie, ktoré sa nachádzajú nižšie v popise. Tiež vám odporúčame pozrieť si 3D virtuálnu prehliadku bytu.

3D virtuálna prehliadka

Podlahová plocha bytu vrátane príslušenstva je 72 m2 mimo plochy lodžie, ktorá je o výmere 3,5 m2. K bytu prislúcha 2 m2 pivnica nachádzajúca sa na prízemí bytového domu. Byt pozostáva z 3 obytných miestností a príslušenstva: kuchyňa s príručnou špajzou, predsieň, kúpeľňa, WC, lodžia a pivnica. Nachádza sa na 4. poschodí (5. nadzemnom podlaží) 8-poschodového (9. podlažného) bytového domu, ktorý bol skolaudovaný v roku 1999.

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou v roku 2011, pri ktorej boli realizované nové stierky a vymenené okná za nové plastové s vnútornými žalúziami. Orientácia tohto svetlého a teplého bytu je na západ a východ. Vykurovanie je ústredné, vykurovacie telesá sú panelové radiátory s termostatickými ventilmi a meračmi tepla. Mesačné náklady na bývanie pre 3-člennú rodinu v tomto 3-izbovom byte, sú cca 150 €.

Byt sa nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. V blízkosti nájdete škôlku, školu, polikliniku, nákupné možnosti, kino, poštu, MHD i detské ihrisko. Byt je v osobnom vlastníctve, vrátane podielu priestoru na spoločných častiach a spoločných zariadeniach domu a pozemku. Byt je kúpou voľný a pripravený pre nového majiteľa, ktorý si zrealizuje nové bývanie podľa svojich predstáv.

Toho času prebieha na bytovom dome zatepľovanie východnej strany bloku. Energetický certifikát bytového domu ešte nebol vydaný. Byt sa predáva s kuchynskou linkou, plynovým sporákom a vešiakovou stenou v predsieni. Kúpu tohto 3-izbového bytu je možné úverom na bývanie, ktorý vám ochotne a bezplatne zabezpečí náš finančný agent.

Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie), notárske poplatky (overenie podpisov na kúpnej zmluve) a právny servis advokáta (vyhotovenie zmluvnej dokumentácie), sú v našej réžii. Kontaktujte nášho realitného agenta ešte dnes. Ochotne vám poskytne ďalšie informácie a vykoná s vami osobnú obhliadku bytu, ktorú odporúčame.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
ng. Iveta Bugisová, realitný a finančný agent v Košiciach
Ing. Iveta Bugisová, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska