Jarná, Žilina, okres Žilina

Predaj 2-izbového bytu na Jarnej ulici v Žiline

Cena: Predané
  • Predaj 2-izbový byt
  • Podlažie 4
  • Počet podlaží 5
  • Úžitková plocha 54 m2

Informácie o ponuke č. 1157

Ponúkame exkluzívne na predaj 2-izbový byt v pôvodnom stave, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite žilinského sídliska Hliny VII na Jarnej ulici. Pozrite si virtuálnu prehliadku a dohodnite si osobnú obhliadku bytu, ktorý s vami vykoná náš realitný agent. Informácie o byte nájdete nižšie v popise.

3D virtuálna prehliadka

V tomto 54 m2 2-izbovom byte bez balkónu, sú osadené plastové okná. V izbách sú položené pôvodné drevené parkety. Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch nepriechodných izieb, kuchyne, kúpeľne s vaňou a samostatnou toaletou. Byt sa nachádza na 4. nadzemnom podlaží z 5, bez výťahu. Na prvom podzemnom podlaží sa nachádza 2 m2 murovaná pivnica, ktorá prislúcha k bytu. Izby aj kuchyňa sú orientované na severovýchod. 

Bytový dom prešiel opravami a modernizáciou. Zrekonštruovaná je strecha a má novšiu fasádu s tepelnou izoláciou. Zateplené sú aj pivničné priestory a vymenené sú stúpacie rozvody. Interiér vchodu je čistý a udržiavaný. Na bytový dom bol vydaný energetický certifikát v triede B. Správu bytového domu vykonáva spoločnosť BYTTERM, a.s. Žilina a mesačné zálohové platby na bývanie v tomto 2-izbovom byte sú iba cca 97 EUR vrátane energií.

Bytový dom sa nachádza vo vyhľadávanej a príjemnej lokalite s množstvom zelene. V okolí bytového domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, a to jasle, materské škôlky, základné školy, umelecká škola, detské ihriská, lekáreň, fitness centrum, zástavky MHD, obchody, nákupne centrá, pošta a reštaurácie. Na žilinský diaľničný obchvat sa dostanete autom za 30 sekúnd. Verejné parkovanie je priamo pri bytovom dome. Byt je vhodný na modernizáciu podľa vlastných predstáv.

Kúpu bytu je možné financovať úverom na bývanie, ktorý vám bezplatne vybaví náš finančný agent. Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
realitný agent, Pavol Hlávka
Pavol Hlávka
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska