Trnavská, Žilina, okres Žilina

Predaj 4-izbového bytu na Trnavskej ulici v Žiline

Cena: 187 500 €
Úver 80%
od 554 € mesačne
  • Predaj 4-izbový byt
  • Podlažie 4
  • Počet podlaží 8
  • Energetický certifikát B
  • Úžitková plocha 80,14 m2

Informácie o ponuke č. 1157

Ponúkame exkluzívne na predaj 4-izbový byt, ktorý sa nachádza v tichej lokalite žilinského sídliska Vlčince. Ďalšie informácie o byte nájdete nižšie v popise. Fotografie bytu zašleme mailom na vyžiadanie. Osobnú obhliadku bytu vykoná s vami náš realitný agent, Pavol Hlávka.

V tomto 80,14 m2 4-izbovom byte s 3,28 m2 balkónom, sú položené plávajúce podlahy, osadené plastové okná a vymenená kuchynská linka. Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, štyroch nepriechodných izieb, kuchyne so špajzou, kúpeľne s vaňou a samostatnou toaletou. Na prvom podzemnom podlaží sa nachádza 2,34 m2 murovaná pivnica, ktorá prislúcha k bytu.

Tento 4-izbový byt sa nachádza na 3. poschodí (4. nadzemné podlažie) zo 7 s výťahom. Dve izby sú orientované na juhovýchod, dve izby na sever a kuchyňa na juhozápad. Bytový dom so zrekonštruovanou strechou má novšiu fasádu s tepelnou izoláciou. Zateplené sú aj pivničné priestory. Vymenené sú stúpacie rozvody. V najbližšej dobe je plánovaná a odsúhlasená výmena výťahov.

Na bytový dom bol vydaný energetický certifikát v triede B. Správu bytového domu vykonáva spoločnosť BYTTERM, a.s. Žilina a mesačné zálohové platby na bývanie v tomto 4-izbovom byte sú cca 190 EUR vrátane energií.

V blízkosti bytového domu nájdete kompletnú občiansku vybavenosť, a to: jasle, základnú školu, materskú škôlku, kostol, obchody, polikliniku, lekáreň, zastávky MHD, reštaurácie, hypermarkety Kaufland, Lidl, OC Dubeň a iné. Pri obytnom dome sa nachádza detské ihrisko. Autom sa dostanete na mestský obchvat za 4 minúty. Na športové vyžitie môžete využiť vodné dielo Žilina alebo lesopark Chrasť, ktoré sa nachádzajú iba 10 minút pešou chôdzou od domu.

Byt je vhodný na modernizáciu podľa vlastných predstáv. Kúpu bytu je možné financovať úverom na bývanie, ktorý vám bezplatne vybaví náš finančný agent. Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
realitný agent, Pavol Hlávka
Pavol Hlávka
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska