SNP , Čadca - Kyčerka, okres Čadca

Predaj 5-izbového bytu na sídlisku Kýčerka v Čadci

Cena: Predané
 • Predaj 5 a viac izbový byt
 • Podlažie 2
 • Počet podlaží 5
 • Energetický certifikát nemá
 • Úžitková plocha 118 m2

Informácie o ponuke č. 1158

Ponúkame exkluzívne na predaj 5-izbový byt v bytovom dome na ulici SNP v Čadci. Pozrite si 3D virtuálnu prehliadku, videoprehliadku, fotografie a ďalšie informácie o byte, ktoré sa nachádzajú nižšie v texte.

3D virtuálna prehliadka

Priestranný 5-izbový byt je situovaný na 1. poschodí zo 4. Celková výmera podlahovej plochy bytu s príslušenstvom je 118 m2. Byt je z dvoch strán ohraničený obvodovými múrmi a z dvoch strán priečkami susedných bytov. Okná sú orientované západným a východným smerom.

Dispozícia bytu pozostáva zo vstupnej chodby, vnútornej chodby, kúpeľne, WC, kuchyne a z piatich obytných izieb. Súčasťou bytu bola lodžia, ktorá je po rekonštrukcii súčasťou kuchyne. Príslušenstvom bytu je komora o výmere 1,76 m2, nachádzajúca sa na podlaží vedľa vchodu do bytu a tiež pivnica o výmere 19 m2, nachádzajúca sa na podzemnom podlaží bytového domu.

V byte bola vykonaná kompletná rekonštrukcia, realizovaná v rokoch 2013 - 2014. Vykurovanie bytu je centrálne. Mesačné náklady na bývanie sú vo výške 190 EUR / mesačne.

Byt sa ponúka na predaj s týmto vybavením:

 • laminátové plávajúce podlahy v izbách,
 • keramická dlažba v zádverí, WC, kúpeľni,
 • keramické obklady v kúpeľni a WC,
 • plastové okná s izolačným dvojsklom,
 • interiérové dvere s obložkovými zárubňami,
 • kuchynská linka so spotrebičmi.

Bytový dom bol v roku 2014 zateplený a zrekonštruovaný, vrátane vonkajšej omietky a strechy. Nachádza sa v dolnej časti sídliska Kýčerka na slnečnom pozemku. 

Mesto Čadca sa vyznačuje dobrou občianskou vybavenosťou – základné školy, materské školy, stredné školy, kostol, nemocnica, lekáreň, pošta, obchody, široká paleta služieb obyvateľom, reštauračné a ubytovacie zariadenia, bohaté kultúrne, spoločenské a športové podujatia. Výhodou je tiež dobré dopravné prepojenie na Česko a Poľsko.

Kúpu tohto 5-izbového bytu je možné financovať úverom na bývanie, ktorý vám bezplatne vybaví náš finančný agent. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto vám pripravíme úverové ponuky s výhodnými podmienkami.

Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne poplatky (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v režii realitnej kancelárie. Kontaktujte nášho realitného agenta ešte dnes. Ochotne vám poskytne ďalšie informácie a vykoná s vami osobnú obhliadku bytu, ktorú odporúčame.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
realitný agent, Tomáš Černecký, RSc.
Tomáš Černecký, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska