Rieka, Čadca, okres Čadca

Predaj rodinného domu v Čadci – Rieka

Cena: Predané
  • Predaj Rodinný dom
  • Energetický certifikát Nie je
  • Úžitková plocha 255 m2
  • Zastavaná plocha 85 m2
  • Plocha pozemku 1 348 m2

Informácie o ponuke č. 1161

Ponúkame exkluzívne na predaj 19-ročný rodinný dom v mestskej časti Rieka okresného mesta Čadca. Situovaný je na upravenom pozemku s rozlohou 1348 m2. K domu patrí bohaté príslušenstvo ako zimná záhrada, priestranný altán, bazén, kôlňa na drevo a ďalšie vybavenie. Centrum mesta Čadca sa nachádza približne 4,5 km od domu.

Pozrite si 3D virtuálnu prehliadku domu a kontaktujte realitného agenta. Ochotne vám poskytne ďalšie informácie a vykoná s vami osobnú obhliadku domu, ktorú odporúčame.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Rodinný dom sa nachádza na konci mestskej časti Rieka v kľudnom prostredí s peknými výhľadmi na okolitú prírodu. Pozemok vzhľadom na svoju rozlohu a dispozíciu ponúka vysokú mieru súkromia. Dom pozostáva z dvoch nadzemných podlaží a pivničného podlažia, ktoré je využívané ako technické zázemie domu, skladovacie priestory a dielňa. Zastavaná plocha domu je 85 m2 s rozmermi domu približne 10 x 8,5 m.

Prízemie ponúkaného rodinného domu tvorí predsieň, chodba, obývacia izba čiastočne prepojená s kuchyňou, špajza, kúpeľňa so sprchovacím kútom a samostatné WC. Zimná záhrada, ktorá bola dodatočne pristavená, je prístupná z obývacej izby. Na poschodí sa nachádzajú tri izby, ďalšia kúpeľňa s vaňou a WC, šatník a priestranný balkón prístupný z dvoch izieb.

Dom je vymurovaný z tvárnic zn. Ypor a zateplený je 250 mm polystyrénom. Vykurovanie je prioritne drevosplyňujúcim kotlom, prípadne lokálne krbom umiestneným s obývacej izbe. Vedenie plynu je na hranici pozemku, pripravené je tiež vedenie na plyn zavedené až do technickej miestnosti. V dome je nainštalovaný rozvod vzduchotechniky. Okná a vstupné dvere sú drevené. Pitná voda je z vlastnej vŕtanej studne a odpadové vody ústia do žumpy. Elektrina je s prívodom 240 V a 400 V.

Na pozemku, ktorý je kaskádovito vyrovnaný sa nachádza pekne upravená okrasná záhrada, altánok s vonkajším krbom, bazén, prístrešok so studňou, kôlňa na drevo, samostatná podzemná pivička a plechový prístrešok na náradie. Pred domom je spevnená plocha určená na parkovanie dvoch áut.

Dom sa predáva s prevažnou časťou zariadenia a nábytku, prípadne po dohode iba so vstavanými prvkami. Kúpu tohto rodinného domu je možné financovať úverom na bývanie, ktorý vám bezplatne vybaví náš finančný agent. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto vám pripravíme úverové ponuky s výhodnými podmienkami.

Náklady súvisiace s prevodom rodinného domu do osobného vlastníctva, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie. Kontaktujte nášho realitného agenta ešte dnes.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska