Nová Bystrica, okres Čadca

Lukratívny stavebný pozemok v obci Nová Bystrica

Cena: Predané
  • Predaj Pozemok
  • Plocha pozemku 1 821 m2

Informácie o ponuke č. 1162

Ponúkame exkluzívne na predaj stavebný pozemok o rozlohe 1821 m2, ktorý sa nachádza v blízkosti centra obce Nová Bystrica na okraji zastavaného územia. Vyznačuje sa pekným výhľadom na okolitú prírodu a tichým prostredím. Pozemok je vzdialený iba 24 km od okresného mesta Čadca a 41 km od krajského mesta Žilina.

V obci Nová Bystrica je dobrá občianska vybavenosť ku ktorej patria základná škola, materská škola, pošta, lekári, lekáreň, športový areál, ubytovacie zariadenia a obchody. V blízkosti sa nachádza aj orloj, ktorý je vo vedľajšej obci Stará Bystrica. Dobré je aj dopravné spojenie.

Na hranici pozemku sa nachádzajú inžinierske siete – elektrina, verejný vodovod a plyn. Pozemok je v zmysle uzemného planovania určený na výstavbu rodinných alebo rekreačných domov. Ponúkaný pozemok je situovaný v intraviláne v zástavbe rodinných domov. Spodná časť pozemku je prevažne rovinatá, v hornej časti je medza a je mierne svahovitá. Pozemok je prístupný z miestnej asfaltovej komunikácie.

Cena stavebného pozemku pre výstavbu rodinného domu je 27 EUR m2, t.j. 49.000 EUR. Kúpu pozemku prípadne výstavbu domu je možné financovať aj hypotékou, ktorú vám radi zabezpečíme. Spolupracujeme so všetkými bankami.

Náklady súvisiace s prevodom pozemku do vášho osobného vlastníctva, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie), sú v réžii realitnej kancelárie. Kontaktujte nášho realitného agenta ešte dnes. Ochotne Vám poskytne ďalšie informácie a vykoná s vami osobnú obhliadku pozemku.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
realitný agent, Tomáš Černecký, RSc.
Tomáš Černecký, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska