Čierne, Čierne, okres Čadca

Predaj 2-izbového bytu v obci Čierne

Cena: Predané
  • Predaj 2-izbový byt
  • Podlažie 3
  • Počet podlaží 3
  • Energetický certifikát nemá
  • Úžitková plocha 53 m2

Informácie o ponuke č. 1166

Ponúkame exkluzívne na predaj 2-izbový byt v bytovom dome na hornom konci obce Čierne. Pozrite si 3D virtuálnu prehliadku, fotografie a ďalšie informácie o byte, ktoré sa nachádzajú nižšie v texte.

3D virtuálna prehliadka

Bytový dom sa nachádza na vyšnom konci obce Čierne v príjemnom prostredí. V blízkosti bytového domu je detské ihrisko, futbalové ihrisko, potraviny, autobusová a vlaková zastávka. Obec Čierne sa vyznačuje dobrou občianskou vybavenosťou. Nachádza sa tu základná škola, materská škola, lekári, lekáreň, pošta, obchody, široká paleta služieb obyvateľom, reštauračné a ubytovacie zariadenia, bohaté kultúrne, spoločenské a športové podujatia. Okresné mesto Čadca je vzdialené približne 10 km.

Slnečný byt s pekným výhľadom je situovaný na treťom z troch poschodí tehlového bytového domu. Byt s podlahovou plochou 53 m2 tvoria dve obytné izby, kuchyňa, predsieň, kúpeľňa, samostatné WC, pivnica a dva balkóny prístupné z obytných izieb. Orientácia okien je na juhovýchod.

Na bytovom dome a tiež v jeho areáli boli zrealizované viaceré rekonštrukcie a dobudovanie príslušenstva:

  • zateplenie,
  • rekonštrukcia vstupu a schodiska,
  • nová plechová strecha s lapačmi snehu,
  • inštalácia elektrickej brány na diaľkové ovládanie,
  • oplotenie areálu.

Prevažná časť bytu je v pôvodnom stave. Okná sú plastové. Vstupné dvere sú bezpečnostné s dvojbodovým zámkom. Výhodou je samostatné elektrické kúrenie aj ohrev vody, čo prispieva k nižším mesačným platbám za služby a energie, ktoré sú vo výške 120 EUR mesačne.

S bytom nový vlastník nadobúda tiež podiel na priestrannom pozemku okolo bytového domu, na ktorom je možné bezplatné parkovanie. Byt je voľný ihneď.

Kúpu tohto 2-izbového bytu je možné financovať úverom na bývanie, ktorý vám bezplatne vybaví náš finančný agent. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto vám pripravíme úverové ponuky s výhodnými podmienkami.

Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne poplatky (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v režii realitnej kancelárie. Kontaktujte nášho realitného agenta ešte dnes. Ochotne vám poskytne ďalšie informácie a vykoná s vami osobnú obhliadku bytu, ktorú odporúčame.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska