Zástranská, Zádubnie, okres Žilina

Predaj zmodernizovaného domu v Žiline - Zádubnie

Cena: 219 000 €
Úver 80%
od 785 € mesačne
  • Predaj Rodinný dom
  • Počet podlaží 2
  • Energetický certifikát Nemá
  • Úžitková plocha 250 m2
  • Zastavaná plocha 96 m2
  • Plocha pozemku 523 m2

Informácie o ponuke č. 1167

Ponúkame exkluzívne na predaj zmodernizovaný, čiastočne podpivničený 2-podlažný rodinný dom, ktorý sa nachádza v mestskej časti Žilina - Zádubnie. Pozritie si virtuálnu prehliadku, fotografie a kontaktujte realitného agenta, ktorý vám poskytne ďalšie informácie a ochotne s vami vykoná osobnú obhliadku domu, ktorú odporúčame.

3D virtuálna prehliadka

Videoprehliadka

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.

Mestská časť Zádubnie je obklopená krásnou prírodou. Nachádza sa 5 minút autom od mesta Žilina a jej obchodnej časti, kde sú situované viaceré obchodné centrá ako Aupark, Mirage, Dubeň a prevádzky. Tiež Žilinská krytá plaváreň s letným kúpaliskom. Zo Zádubnia je to iba pár minút do mestskej časti Zástranie s kopcom Straník, ktorý ponúka nádherné výhľady na celú Žilinskú kotlinu.

Rodinný dom s podlahovou plochou 250 m2 vrátane pivnice , sa nachádza na pozemku s výmerou 523 m2. Zastavaná plocha domu je 96 m2

Dom bol postavený v roku 1967, pričom postupne prešiel celkovou rekonštrukciou. V rokoch 2012-2014 bol zmodernizovaný interiér a exteriér domu, pričom bola vymenená kompletná elektroinštalácia. Vymenené sú okná za nové plastové a zrekonštruovaná je aj strecha na ktorej sú položené betónové škridle.

Pri rodinnom dome sa nachádza garáž so skladovým priestorom pod ňou. Vchádza sa do nej priamo z hlavnej cesty. Rodinný dom má sedlovú strechu, je postavený z tehál a tvárnic. Napojený je na obecný vodovod za ročný poplatok 40 € a odpad je riešený vlastnou čističkou odpadových vôd.

Na podzemnom podlaží rodinného domu sa nachádza práčovňa a dva skladové priestory. Na prvom podlaží, pri vstupe, sa nachádza predsieň s verandou, dve izby, kuchyňa so špajzou, kúpeľňa so sprchovým kútom a vaňou, a samostatná toaleta. Na druhé nadzemné podlažie vedú z predsiene schody. Nachádzajú sa tu dve samostatné izby a veľká kuchyňa so špajzou.

Podlahy sú plávajúce v kombinácii s dlažbou. Ohrev vody a vykurovanie domu je riešené plynovým kotlom, na ktorý je možné pripojiť aj kotol na tuhé palivo po revízii komína. V kuchynskej linke sú vstavané spotrebiče, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, elektrická rúra, plynová doska a digestor.

Rodinný dom sa predáva čiastočne zariadený, po dohode s majiteľom. Kúpu tohto domu je možné financovať úverom na bývanie, ktorý vám bezplatne vybavíme. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto vám pripravíme úverové ponuky s výhodnými podmienkami. 

S rodinným domom je možnosť prikúpiť pozemok o výmere 448 m2, na ktorom sa nachádza garáž s dielňou a prístupm na hlavnú komunikáciu. Na pozemku je možné postaviť rodinný dom. Predáva sa samostatne za 69.000,- eur. 

Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne poplatky (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v režii realitnej kancelárie. Kontaktujte nášho realitného agenta ešte dnes.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Bc. Ľuboš Andrassy, RSc.
Bc. Ľuboš Andrassy, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska