Podhradová, Košice - Sever, okres Košice I

Predaj 2-izbového bytu s balkónom na sídlisku Podhradová

Cena: Predané
  • Predaj 2-izbový byt
  • Podlažie 5
  • Počet podlaží 8
  • Energetický certifikát B
  • Úžitková plocha 56 m2
  • Zastavaná plocha 154 900 m2

Informácie o ponuke č. 1176

Ponúkame exkluzívne na predaj 2-izbový tehlový byt s balkónom a peknými výhľadmi, ktorý sa nachádza v lukratívnej časti sídliska Podhradová, Košice - Sever. V roku 2016 boli v byte vymenené okná za nové plastové so sieťkami proti hmyzu a vchodové dvere za nové protipožiarne. Pozrite si virtuálnu prehliadku bytu a následne kontaktujte realitného agenta, ktorý s vami vykoná osobnú obhliadku. Ďalšie informácie o byte nájdete nižšie v popise.

3D virtuálna prehliadka

Podlahová plocha bytu vrátane príslušenstva a 2 m2 balkóna je  56,76 m2. K bytu prislúcha pivnica 1,4 m2 nachádzajúca sa v suteréne bytového domu. Byt pozostáva z 2 obytných miestností a príslušenstva ako kuchyňa, predsieň, kúpeľňa, WC, balkón a pivnica. Byt sa nachádza na 5. nadzemnom podlaží, 8-podlažného bytového domu. Orientácia bytu je na severovýchod a juhozápad. Dispozíciu bytu - 3D pôdorys, nájdete na fotografii a vo virtuálnej prehliadke.

Vykurovanie bytu je ústredné, vykurovacie telesá sú liatinové radiátory s termostatickými ventilmi a meračmi tepla. Ak máte radi prírodné materiály, v izbách sú zachovalé drevené parkety, ktoré po renovácii budú dotvárať vaše teplo domova. Byt je teplý, slnečný a čaká na svojho nového majiteľa, ktorý ho zmodernizuje podľa svojich predstáv. Mesačné náklady na bývanie pre 3-člennú rodinu sú cca 150 €.

Bytový dom postavený z tehál bol skolaudovaný v decembri 1963. V roku 2016 bola realizovaná kompletná revitalizácia tohto bytového domu, vrátane obvodového plášťa, strechy, spoločných priestorov, poštových schránok, elektrického vrátnika a výmeny výťahu. V spoločných priestoroch sa nachádza práčovňa a klubovňa. Bytový dom je označený energetickým certifikátom B.

Byt sa nachádza v obľúbenej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou. V blízkosti sa nachádzajú, detské ihrisko, škôlka, škola, nákupné možnosti, pošta a MHD. Parkovanie je verejné.Ak hľadáte tehlový 3-izbový byt s balkónom v dobrej lokalite a preferujete modernizáciu bytu podľa vašich predstáv, táto ponuka je presne pre vás.

Byt je kúpou ihneď voľný. Kúpu bytu je možné financovať aj prostredníctvom úveru na bývanie, s ktorým vám radi pomôžeme. Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie), notárske poplatky (overenie podpisov na kúpnej zmluve) a právny servis advokáta (vyhotovenie zmluvnej dokumentácie), sú v našej réžii.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
ng. Iveta Bugisová, realitný a finančný agent v Košiciach
Ing. Iveta Bugisová, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska