Magurská, Banská Bystrica, okres Banská Bystrica

Predaj 3-izbového bytu na ulici Magurská v Banskej Bystrici

Cena: 166 900 €
Úver 80%
od 598 € mesačne
  • Predaj 3-izbový byt
  • Podlažie 8
  • Počet podlaží 8
  • Energetický certifikát Nemá
  • Úžitková plocha 74,24 m2

Informácie o ponuke č. 1177

Ponúkame exjkluzívne na predaj zmodernizovaný 3-izbový byt s lodžiou na ulici Magurská 61 v Banskej Bystrici, katastrálne územie Sásová. Byt sa nachádza na poslednom 7. poschodí s výťahu a jeho celková výmera vrátane 1,66 m2 pivnice a 3,44 m2 lodžie je 74,24 m2. Na spoločnej chodbe sú dva byty typu veľká NKS. Byt je po kvalitnej kompletnej modernizácii a ponúkame ho so všetkým vybavením a zariadením ku ktorému patri aj: nábytok, domáce spotrebiče a elektronika.

Tento 3-trojizbový byt je vkusne zariadený. Vchodové dvere do bytu sú bezpečnostné a so zvukovou . Okná sú dvojkomorové plastové a lodžia je zasklenená. Priečky sú obložené dreveným obkladom. Zárubne a dvere v byte sú vymenené za nové drevené. Vkusne ladia s laminátovými parketami na podlahe vo všetkých izbách, predsieni a kuchyni. Nábytok na mieru pozostáva z troch vstavaných skríň, kuchynskej linky a kuchynského pultu. V kúpeľni a toalete je dlažba. V kuchyni aj kúpeľni boli vymenené vodovodné a elektrické rozvody.

Bytový dom bol modernizovaný v priebehu rokov 2004 - 2007, pričom boli realizované: výmena strešnej krytiny, vodovodných a elektrických rozvodov v jadre, a zateplenie obvodu domu. Výťah bol vymenený v roku 2021. Bytový dom je kompletne zateplený, postavený z panelovej plošnej konštrukcie, strecha je plochá dvojplášťová. V spoločných priestoroch okrem pivníc je aj kočikáreň zamknutá zamrežovanými dverami. 

Tento bytový dom sa nachádza sa v obľúbenej časti Sásovej, dostupnej z dvoch strán Banskej Bystrice. V okolí bytového domu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť: základná škola, škôlka, dve športoviská, reštaurácia, autobusová zastávka, obchod s potravinami a zmiešaným tovarom. Parkovanie pred domom je verejné a vchod do bytového domu je z prednej a zadnej časti domu.

Kúpu tohto 3-izbiového bytu je možné financovať úverom na bývanie, ktorý vám bezplatne vybaví náš finančný agent. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto vám pripravíme úverové ponuky s výhodnými podmienkami. Náklady s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie. Kontaktujte nášho realitného agenta ešte dnes a dohodnite si osobnú obhliadku.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
Róbert Posolda, RSc., riaditeľ spoločnosti a realitný agent
Róbert Posolda, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska