A. Bernoláka, Čadca, okres Čadca

Predaj garsónky na sídlisku Žarec v Čadci

Cena: Predané
  • Predaj 1-izbový byt
  • Podlažie 4
  • Počet podlaží 8
  • Energetický certifikát Nie je
  • Úžitková plocha 25 m2

Informácie o ponuke č. 1179

Ponúkame exkluzívne na predaj zrekonštruovanú garsónku na ulici A. Bernoláka v Čadci. Garsónka s podlahovou plochou 25 m2 sa nachádza na štvrtom z ôsmich poschodí panelového bytového domu. Vyznačuje sa výborným výhľadom na slnečnú juhovýchodnú stranu. Ku garsónke patrí tiež pivnica v suteréne bytového domu.

V garsónke je murované bytové jadro s keramickým obkladom a dlažbou. Nachádza sa tu sprchovací kút, WC a umývadlo. Rekonštrukcia jadra prebehla pred piatimi rokmi. Okno v garsónke je plastové, podlaha plávajúca. Vek kuchynskej linky so sporákom a digestorom je päť rokov. Vymenené sú elektroinštalácie a rozvody vody a odpadov. Mesačné náklady na služby a energie sú aktuálne 106 €. Zavedená je satelitná televízia a internet od miestneho poskytovateľa. 

Bytový dom je zateplený, zrekonštruovaná je strecha, vchody, stúpacie rozvody. Bytový dom sa nachádza na okraji sídliska Žarec, vďaka čomu sú možnosti bezplatného parkovania viac otvorené. Garsónka je ihneď k dispozícii. V blízkom okolí bytového domu je dobrá občianska vybavenosť – základná škola, materská škola, potraviny, supermarket, zastávka MHD.

Kúpu tejto garsónky je možné financovať úverom na bývanie, ktorý vám bezplatne vybaví náš finančný agent. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto vám pripravíme úverové ponuky s výhodnými podmienkami. Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie. Kontaktujte nášho realitného agenta ešte dnes. Ochotne vám poskytne ďalšie informácie a vykoná s vami osobnú obhliadku bytu, ktorú odporúčame. 

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska