Zástranská, Žilina, okres Žilina

Predaj stavebného pozemku s gárážou v Žiline

Cena: Predané
  • Predaj Pozemok
  • Úžitková plocha 448 m2
  • Zastavaná plocha 68 m2

Informácie o ponuke č. 1194

Ponúkame exkluzívne na predaj stavebný pozemok s garážou, ktorý sa nachádza v mestskej časti Žilina - Zádubnie.

Mestská časť Zádubnie je obklopená krásnou prírodou. Nachádza sa 5 minút autom od mesta Žilina a jej obchodnej časti, kde sú situované viaceré obchodné centrá ako Aupark, Mirage, Dubeň a prevádzky. Tiež Žilinská krytá plaváreň s letným kúpaliskom. Zo Zádubnia je to iba pár minút do mestskej časti Zástranie s kopcom Straník, ktorý ponúka nádherné výhľady na celú Žilinskú kotlinu.

Na pozemku o rozlohe 448 m2 sa nachádza postavená garáž s dielňou a parkovacím státim. V garáži je privedená elektrická  prípojka 230/380 a obecná voda (ročný poplatok 40 eur). Do garáže a na pozemok sa vchádza z hlavnej cesty. Pozemok je mierne svahovitý.

Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne poplatky (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v režii realitnej kancelárie. Kontaktujte nášho realitného agenta ešte dnes.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Bc. Ľuboš Andrassy, RSc.
Bc. Ľuboš Andrassy, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska