Na Malý Diel, Žilina, okres Žilina

Predaj rodinného domu s pozemkom v Žiline na Bôriku

Cena: Predané
  • Predaj Rodinný dom
  • Počet podlaží 3
  • Energetický certifikát Nemá
  • Zastavaná plocha 97 m2
  • Plocha pozemku 493 m2

Informácie o ponuke č. 1199

Ponúkame exkluzívne na predaj 3-podlažný rodinný dom s pozemkom o výmere 493 m2, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej a obľúbenej časti mesta Žilina - Bôrik. Dom je vhodný na modernizáciu podľa vlastnej predstavy. Prípadne aj na prestavbu s viacernými bytovými jednotkami.

Táto nehnuteľnosť je situovaná v jednej z najžiadanejších lokalít mesta, známej svojou atmosférou, zeleňou a výbornou dostupnosťou. Blízkosť mestského parku (Park Ľudovíta Štúra) a Lesoparku Žilina umožňuje relax a oddych v prírode. Na dosah máte kompletnú občiansku vybavenosť lokality: nákupné centrum, obchody, reštaurácie, kaviarne, školy, škôlky, lekárov, polikliniku, nemocnicu, tenisové kurty, žilinskú Mestskú krytú plaváreň s letným kúpaliskom a ďalšie prevádzky pre šport a kultúru sú v pešej dostupnosti. Mestská doprava je tiež v bezprostrednej blízkosti, čo znamená pohodlné spojenie do centra mesta. Rýchle je aj napojenie na žilinský diaľničný obchvat.

Táto lokalita neustále rastie a výrazne zvyšuje svoju hodnotu. Podpivničený trojpodlažný rodinný dom ponúka neobmedzené možnosti pre vaše vízie. Ak hľadáte skutočnú hodnotu, táto nehnuteľnosť je investíciou už do veľmi blízkej budúcnosti. S napojením na všetky základné inžinierske siete - vodovod, kanalizáciu, elektrinu a plyn, už potrebujete iba vhodného architekta, ktorý s vami vyladí váš zámer.

Ponúkaný rodinný dom je samostatne stojací, trojpodlažný objekt, ktorý má suterén, prízemie a poschodie. Postavený a daný do užívania bol v roku 1974. Napojený je na vodovod, kanalizáciu, elektrinu a plynovod.  Obvodové murivo domu je tehlové a na plochej streche je krytina z asfaltových natavovacích pásov. Pozemok je sčasti zastavaný rodinným domom, pričom jeho zvyšnú časť tvorí dvor a záhrada.

V suteréne domu (1. podzemnom podlaží) sa nachádza chodba so schodiskom, sklad pod schodiskom, kotolňa, sklady a garáž pre jedno motorové vozidlo. Na prízemí domu (1. nadzemnom podlaží) sa nachádza krytý vstup, zádverie so schodiskom, chodba, kúpeľňa, samostatné WC, komora, kuchyňa a dve izby. Poschodie (2. nadzemné podlažie) domu disponuje schodiskom, chodbou, kúpeľňou, samostatným WC, komorou, 3 izbami. Z 2 izieb je prístup na lodžiu, pričom zo schodiska je prístup na balkón, ktorý sa nachádza na streche krytého vstupu prízemia domu.

Zastavaná plocha je 97 m2 a plocha domu po podlažiach je:

  • 80,23 m2 - prvé podzemné podlažie (pivnica a garáž)
  • 82,53 m2 - prvé nadzemné podlažie (prízemie)
  • 91,30 m2 - druhé nadzemné podlažie (poschodie)

Príslušenstvom nehnuteľnosti je: oplotenie od cesty a z južnej strany rodinného domu, vodovodná, kanalizačná, plynová a elektrická vzdušná prípojka, plochy z monolitického betónu, oporný múr, vonkajšie schody a terénne schody.

Kúpu tohto rodinného domu s pozemkom je možné financovať úverom na bývanie, ktorý vám bezplatne vybaví náš finančný agent. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto vám pripravíme úverové ponuky s výhodnými podmienkami. Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overovanie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Miroslav Drnda, RSc.
Miroslav Drnda, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska