A. Hlinku, Čadca, okres Čadca

Prenájom 3-izbového bytu na ul. A. Hlinku v Čadci

Cena: Prenajaté
  • Prenájom 3-izbový byt
  • Energetický certifikát Nemá
  • Úžitková plocha 95 m2

Informácie o ponuke č. 1200

Ponúkame exkluzívne na prenájom priestranný 3-izbový byt na ulici A. Hlinku v Čadci. Byt je situovaný na druhom poschodí rodinného domu, v ktorom sa nachádzajú tri samostatné bytové jednotky. Odporúčame vám pozrieť si virtuálnu prehliadku a ďalšie informácie o byte, ktoré sa nachádzajú nižšie v texte. 

3D virtuálna prehliadka

Byt s podlahovou plochou 95 m2 pozostáva zo vstupného schodiska, predsiene, priestrannej obývacej izby s kuchyňou, dvoch spální, kúpeľne s vaňou aj sprchovacím kútom a z technickej miestnosti. Byt sa prenajíma kompletne zariadený vrátane spotrebičov, ktorými sú chladnička s mrazničkou, rúra na pečenie, varná platňa, umývačka riadu, práčka a sušička prádla. Do bytu je zavedený káblový internet a satelit. Tieto služby sú zahrnuté v cene nájomného.

Cena mesačného nájmu vrátane energií je 580 EUR, z toho zálohová platba za energie je 130 EUR (pre 3 osoby). Vratná zábezpeka je vo výške 1200 EUR. Jednorazový poplatok pre realitnú kanceláriu je vo výške 250 EUR vrátane DPH. K bytu môžu nájomcovia bezplatne využívať dve parkovacie miesta vo dvore pri dome a v prípade záujmu je k dispozícii samostatná garáž s dodatočným nájomným 50 EUR mesačne.

Byt je vhodný na bývanie pre páry alebo rodinu s väčšími deťmi a bez domácich zvierat. Voľný je ihneď po uzatvorení nájomnej zmluvy a úhrade príslušných platieb. Kontaktujte realitného agenta ešte dnes a dohodnite si osobnú obhliadku bytu.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska