Centrum, Vysoká nad Kysucou, okres Čadca

Predaj stavebného pozemku vo Vysokej nad Kysucou

Cena: Predané
  • Predaj Pozemok
  • Úžitková plocha 1 666 m2
  • Plocha pozemku 1 666 m2

Informácie o ponuke č. 1211

Ponúkame exkluzívne na predaj stavebný pozemok s rozlohou 1666 m2, ktorý sa nachádza v centre obce Vysoká nad Kysucou. Pozemok je rovinatý, slnečný, vhodný na výstavbu rodinného domu.

K pozemku vedie miestna asfaltová komunikácia. Z inžinierskych sietí je v dosahu vedenie elektriny a verejný vodovod. Pozemok je obdĺžnikového tvaru so šírkou 28 metrov. Vzhľadom na výmeru pozemku a jeho rozmery by bolo na ňom možné postaviť aj dva rodinné domy.

Obec Vysoká nad Kysucou sa vyznačuje dobrou občianskou vybavenosťou. Nachádza sa tu základná škola, materská škola, lekári, lekáreň, obchody, služby, pošta a taktiež tu pôsobia viaceré športové kluby a folklórne súbory. V blízkosti pozemku sa nachádza vlaková aj autobusová zastávka. Okolie obce ponúka skvelé podmienky na lyžovanie (Ski Makov), turistiku alebo cykloturistiku. Mesto Turzovka je vzdialené 7 km, okresné mesto Čadca 22 km a krajské mesto Žilina 42 km. Hranica v Českou republikou (hraničný prechod Makov) je vzdialená 14 km.

Náklady s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie. Kontaktujte nášho realitného agenta ešte dnes a dohodnite si osobnú obhliadku.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska