Obežná, Žilina, okres Žilina

Predaj 3-izbového bytu v bytovom komplexe Arboreum

Cena: 284 900 €
Úver 80%
od 1 022 € mesačne
  • Predaj 3-izbový byt
  • Podlažie 6
  • Počet podlaží 7
  • Úžitková plocha 108 m2

Informácie o ponuke č. 1216

Ponúkame exkluzívne na predaj nadštandardne priestranný 3-izbový byt bytového komplexu Arboreum v Žiline, mestská časť Vlčince II. K bytu je možné dokúpiť aj vyhradené veľké parkovacie miesto v podzemnej garáži o výmere 27,21 m2, s dĺžkou postačujúcou pre parkovanie 2 automobilov za sebou, a to za cenu iba 30.000 EUR. Jeho poloha je ideálna, pár metrov od vjazdu a na skok od výťahu, ktorý vás pohodlne vyvezie priamo na chodbu k bytu. Pozrite si virtuálnu prehliadku bytu a kontaktujte realitného agenta, ktorý s vami ochotne vykoná osobnú obhliadku.

3D virtuálna prehliadka

Sídlisko Vlčince je vyhľadávanou lokalitou pre svoju výbornú občiansku vybavenosť, ako aj športové vyžitie s pešou dostupnosťou do centra mesta 10-15 minút. Novovybudovaná susediaca lokalita developerského projektu Zelené Vlčince umocňuje atraktivitu tohto bytu, v už zabývanom komplexe Arboreum.

V bytovom komplexe Arboreum a jeho blízkosti nájdete všetky služby ako: potraviny, lekáreň, súkromné jasle a škôlka na prízemí komlexu, ako aj kozmetika, pilates štúdio a detský kútik s kaviarňou. Neďaleko sa nachádza ZŠ Martinská s dobrými hodnoteniami, vďaka svojmu bazénu a 150 m od bytového domu je aj zastávka MHD a pošta.

Byt disponuje štedrou podlahovou plochou 90,14 m2 so samostatnou pivnicou 3,09 m2, nachádzajúcou sa na rovnakom podlaží ako byt. Byt Vás očarí svojou polohou a výhľadmi zo 6/7 poschodia z terasy orientovanej na juhovýchod, nočná časť je orientovaná na severozápad. Veľké terasové dvere a okná presvetľujú celú dennú časť bytu. Terasa ponúka každodenné výhľady na Straník, Dubeň či Martinské hole. Jej dĺžka a celková plocha až 18 m2, umožnuje nie len príjemné posedenia pri rannej kávičke, ale aj možnosť umiestnenia vírivky, ktorú majitelia v lete naplno využívali. 

Byt má výbornú dispozíciu s moderným a kvalitným zariadením

  • priestranná chodba, ktorá je vybavená s premyslenými odkladacími priestormi;
  • obývacia izba spojená s kuchyňou, jedálenskou časťou, prístupom na terasu a možnosťou uzatvorenia  kuchyne posuvnými dverami;
  • útulna spálňa, v ktorej sa nachádza veľká šatníková skriňa s priestorom na skrášlenie, či prácu;
  • detská izba vybavená so vstavaným nábytkom na mieru;
  • kúpeľňa s vaňou a dostatočným priestorom na práčku a sušičku;
  • a samostatná toaleta s malým umývadlom.

Majitelia si pri dokončovaní tohto 3-izbového bytu dali veľmi záležať o čom svedčia aj použité materiály. V byte sú kvalitné masívne dvere, podlahy a vstavaný nábytok na mieru s dostatočným množstvom šikovne premyslených úložných priestorov. Vystup do bytového domu aj bytu, je bezbariérový. Veľkou výhodou kúpy tohto bytu, je aj samostatné kúrenie s ovládaním cez wifi systém smart radiatorových hlavíc Netatmo, s možnosťou zakúriť si aj mimo vykurovacej sezóny bytov. V obývacej izbe je zabudovaná smart klimatizácia Samsung s funkciou kúrenie.

Byt sa predáva so všetkým vstavaným nábytkom, pričom je vhodný k nasťahovaniu sa bez ďalších úprav. Kúpu tohto bytu je možné financovať úverom na bývanie, ktorý vám bezplatne vybaví náš finančný agent. Spolupracujeme so všetkými bankami, a preto vám pripravíme úverové ponuky s výhodnými podmienkami. Náklady súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Miroslav Drnda, RSc.
Miroslav Drnda, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska