Hrušov, Horné Saliby - časť Hrušov, okres Galanta

Predaj stavebných pozemkov a domu v Hrušove

Cena: 95 000 €
Úver 80%
od 340 € mesačne
  • Predaj Rodinný dom
  • Zastavaná plocha 574 m2
  • Plocha pozemku 2 000 m2

Informácie o ponuke č. 1218

Ponúkame exkluzívne na predaj pozemok na na dvoch parcelách s celkovou výmerou 2000 m2. Na pozemkoch sa nachádza rodinný dom v pôvodnom stave, vedľajšie budovy a garáž, pričom zastavaná plocha a nádvorie je o výmere 574 m2. Záhrada má rozlohu 1426 m2

Tento pozemok s domom je umiestnený v tichej a slepej uličke. Neďaleko sa nachádza poľnohospodárske družstvo Hrušov, v ktorom môžete každoročne získať ovocie a zeleninu samozberom. Investičným zámerom je možné získať stavebné pozemky min. pre 2-3 rodinné domy. Starý rodinný dom v pôvodnom, spolu s prístavbami a garážou, boli postavené v roku 1971-1972. Po prípadnej rozsiahlej rekonštrukcii - modernizácii je možnosť získať bývanie vo vidieckom štýle s veľkou záhradou.

Nehnuteľnosti sú napojené na inžinierske site - elektrinu, plyn a obecný vodovod. Kanalizácia je zatiaľ bez možnosti pripojenia a v súčasniosti je vedená do žumpy. Obec Hrušov sa nachádza 13 km od Galanty, 16 km od Šali, 25 km od Dunajskej Stredy a 70 km od Bratislavy. V Obci Horné Saliby sa nachádza Termálne Kúpalisko. Vonkajšie bazény sú v prevádzke počas letnej sezóny a bazénová hala so službami rehabilitačného centra, reštaurácie a ubytovanie vo vykurovaných chatkách Hargita, sú v prevádzke celoročne.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
Bc. Alžběta Dobrá, finančný agent v Dunajskej Strede
Bc. Alžběta Dobrá
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska