Bottova, Žilina, okres Žilina

Prenájom priestoru v historickom centre Žiliny

Cena: 800 €
Energie
100 €
  • Prenájom Priestory
  • Podlažie 2
  • Počet podlaží 2
  • Úžitková plocha 80 m2

Informácie o ponuke č. 1223

Ponúkame na prenájom priestor s podlahovou plochou 82 m2 vhodný pre kanceláriu, obchod, kadernícky sálon a podobne. Dispozične a technicky sa dá prispôsobiť požiadavkám klienta. Priestor má dva vchody. Jeden hlavný a druhý s východom na pavlač - terasu, kde sa nachádza aj miestnosť s toaletou a sprchovým kútom. V zadnej časti obchodného priestoru je situovaná malá kuchynka z drezom.

Priestor sa nachádza na 1. poschodí novozrekonštruovaného polyfunkčného domu, v tesnej blízkosti Mariánskeho námestiana najfrekventovanejšej ulici iba 1 minútu pešo od nákupného centra Aupark. K obchodnému priestoru sú k dispozícii na prenájom aj dve parkovacie miesta za polyfunkčným domom.

Cena mesačného nájmu je 800 EUR bez DPH. Cena za energie je 100 EUR bez DPH / mesiac (elektrina, voda, teplo). Cena mesačného nájmu z energiami je spolu 900 EUR bez DPH. Vratný depozit je 900 Eur bez DPH. Cena jedného parkovacieho miesta je 70 EUR / mesiac bez DPH. Odmena pre realitnú kanceláriu je 200 EUR bez DPH.V prípade, že potrebujete predať alebo prenajať vašu nehnuteľnosť, neváhajte nás kontaktovať.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
realitný agent, Pavol Hlávka
Pavol Hlávka
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska