A. Hlinku, Čadca, okres Čadca

Prenájom 3-izbového bytu so záhradou v Čadci

Cena: 650 €/mesiac
Energie
0 €/mesiac
  • Prenájom 3-izbový byt
  • Podlažie 2
  • Počet podlaží 3
  • Energetický certifikát nemá
  • Úžitková plocha 90 m2

Informácie o ponuke č. 1225

Ponúkame exkluzívne na prenájom priestranný 3-izbový byt na ulici A. Hlinku v Čadci. Byt je situovaný na druhom podlaží rodinného domu, v ktorom sa nachádzajú tri samostatné bytové jednotky.

Byt s podlahovou plochou 90 m2 pozostáva predsiene, kuchyne, priestrannej obývacej izby, dvoch spální, kúpeľne s vaňou a z technickej miestnosti. Z bytu vedie vstup na balkón s výmerou 3 m2 a na terasu s plochou 12 m2, na ktorej sa nachádzajú vyvýšené záhony. V areáli je k dispozícii záhrada s detským ihriskom a posedením na opekačky, grilovačky a podobné aktivity.

Byt sa prenajíma kompletne zariadený vrátane spotrebičov (viď fotky), ktorými sú chladnička s mrazničkou, rúra na pečenie, varná platňa, umývačka riadu, práčka a TV. Do bytu je zavedený káblový internet a satelit. Tieto služby sú zahrnuté v cene nájomného.

Cena mesačného nájmu vrátane energií je 650 EUR vrátane energií. Vratná zábezpeka je vo výške 1300 EUR. Jednorazový poplatok pre realitnú kanceláriu je vo výške 250 EUR vrátane DPH.

K bytu môžu nájomcovia využívať dve nekryté parkovacie miesta vo dvore pri dome a v prípade záujmu je k dispozícii na prenájom samostatná garáž vedľa domu. Byt je voľný ihneď po uzatvorení nájomnej zmluvy a úhrade príslušných platieb.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska