Petrová, Raková, okres Čadca

Predaj zariadenej chaty v obci Raková

Cena: Rezervované
  • Predaj Chata, Chalupa
  • Počet podlaží 3
  • Energetický certifikát nemá
  • Úžitková plocha 120 m2
  • Zastavaná plocha 84 m2
  • Plocha pozemku 450 m2

Informácie o ponuke č. 1232

Ponúkame exkluzívne na predaj chatu v peknom prostredí obce Raková. Evidovaná na liste vlastníctva je ako rodinný dom, čo otvára viac možností financovania, prípadne prestavbu a možné využitie. Pozrite si fotografie chaty a kontaktujte realitného agenta, ktorý s vami ochotne vykoná osobnú obhliadku. Ďalšie informácie o ponuke nájdete nižšie v popise.

Lokalita a okolie nehnuteľnosti:

Chata sa nachádza v miestnej osade Petrová na slnečnom pozemku s dobrou celoročnou dostupnosťou. Centrum obce Raková je vzdialené 3 km, okresné mesto Čadca je vzdialené 7 km. V dosahu približne 1 km je autobusová zastávka, potraviny, základná škola, či miestny rybník. Okolitá príroda ponúka bohaté možnosti na prechádzky, alebo aj náročnejšiu turistiku a cykloturistiku.

Dispozičné riešenie a vybavenie chaty:

Chata bola daná do užívania v roku 1970. Postavená je na betónových základoch s murovaným prvým podlažím, ktoré pozostáva z garáže (momentálne využívaná ako sklad), dielne a pivničného priestoru. Rozmery chaty sú 7 x 9 m a 7 x 3 m prístavba. Strešnou krytinou chaty je hliníkový plech. Druhé podlažie a podkrovie sú sendvičovej konštrukcie s vonkajším dreveným obkladom. Na druhom podlaží sa nachádza predsieň, priestranná denná miestnosť s jedálenskou časťou a obývacou časťou, kuchyňa, zrekonštruovaná kúpeľňa, WC a schodisko do podkrovia. V podkroví sú situované dve spálne. Chata sa predáva s kompletným zariadením.

Z bočnej strany chaty stojí prístavba, v ktorej sa nachádza kôlňa. V období pred troma rokmi boli zrealizované spevnené plochy pre terasu s prístreškom a nový chodník k hlavnému vchodu do chaty. Prevažná časť chaty je v zachovalom pôvodnom stave.

Pozemok a inžinierske siete:

Pozemok s rozlohou 450 m2 je obdĺžnikového tvaru. Predná časť pozemku je rovinatá a zadná časť, kde sa nachádza ovocný sad, je mierne svahovitého charakteru. Chata je napojená na elektrinu 230 aj 380 V, úžitková voda je zo studne zdieľanej aj so susedným domom, odpadové vody ústia do septiku. Plyn a verejná kanalizácia nie sú v dosahu. Do chaty je zavedená káblová TV. V lokalite je dobré pokrytie mobilným internetom. Vykurovanie chaty je lokálne s pieckou v obývacej časti. Komínové teleso je v dobrom stave s pravidelným čistením a revíziami.

Financovanie:

Kúpu chaty je možné financovať úverom na bývanie, ktorý vám bezplatne vybaví náš finančný agent. Spolupracujeme so všetkými bankami a preto vám pripravíme úverové ponuky s výhodnými podmienkami. Náklady s prevodom nehnuteľnosti, katastrálne (návrh na vklad vlastníckeho práva štandardné podanie) a notárske poplatky (overenie podpisov), sú v réžii realitnej kancelárie. Kontaktujte nášho realitného agenta ešte dnes a dohodnite si osobnú obhliadku.

Mám záujem
o túto nehnuteľnosť
finančný a realitný agent, Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Mgr. Róbert Kubala, RSc.
Napísať správu agentovi

Ďalšie zaujímavé nehnuteľnosti

Výber podobných nehnuteľností

Máte záujem o túto
nehnuteľnosť?
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska