Gabriel Pilo

finančný agent

Adresa kancelárie

 Pribinova 30, 811 09 Bratislava
Pred príchodom je potrebné dohodnúť termín stretnutia s agentom.

V oblasti hypotekárneho financovania pôsobím už od roku 2008. Úspech pre mňa znamená nájsť riešenie konkrétnej situácie, konkrétneho klienta a zabezpečiť jeho spokojnosť, nielen pri úspešnom uzatvorení úverového vzťahu, ale aj pri ďalších klientovych požiadavkách a servise.

Potreby klienta sú u mňa na prvom mieste a keďže riešení je vždy viac, bude mi cťou vám pomôcť vybrať to správne riešenie.

Kontaktujte nás,
radi vám pomôžeme.
finančný agent, Gabriel Pilo
Gabriel Pilo
Pošlite mi správu

Naši spokojní klienti

Radi vám poradíme
a pomôžeme
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska