Gabriel Pilo

finančný agent

Adresa kancelárie

 Pribinova 30, 811 09 Bratislava
Pred príchodom je potrebné dohodnúť termín stretnutia s agentom.

V oblasti hypotekárneho financovania pôsobím už od roku 2008. Úspech pre mňa znamená nájsť riešenie konkrétnej situácie, konkrétneho klienta a zabezpečiť jeho spokojnosť, nielen pri úspešnom uzatvorení úverového vzťahu, ale aj pri ďalších klientovych požiadavkách a servise.

Disponujem znalosťami úverových produktov všetkých bánk a preto viem klientovi poskytnúť najvýhodnejšiu ponuku úverového financovania. Môj zodpovedný prístup a vzájomnú kooperáciu zakladám na transparentnosti podávaných informácií.

Potreby klienta sú u mňa na prvom mieste a keďže riešení je vždy viac, bude mi cťou vám pomôcť vybrať to správne riešenie.

Tiež vám odporúčam pozrieť si našu ponuku nehnuteľností na predaj a prenájom. Možno v nej nájdete nehnuteľnosť podľa vašich predstáv.

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.
Kontaktujte nás,
radi vám pomôžeme.
Gabriel Pilo, RSc., realitný a finančný agent v Bratislave
Gabriel Pilo
Pošlite mi správu

Naši spokojní klienti

Radi vám poradíme
a pomôžeme
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska