Finančný agent

S nami ušetríte čas a peniaze

Ak hľadáte výhodné podmienky úverového financovania a poistenia, najrýchlejšia cesta je kontaktovať nás. Zavolajte nám, alebo nám pošlite správu, a náš finančný agent vás bude kontaktovať v čase, ktorý vám vyhovuje.

Našou veľkou výhodou je dlhoročná spolupráca so všetkými hypotekárnymi bankami a poisťovňami, v ktorých patríme k top finančným agentom. Máme s nimi nadštandardné vzťahy, vďaka ktorým urýchľujeme proces získania finančných produktov s rôznymi výnimkami a výhodnými podmienkami.

Všetci naši finanční agenti absolvujú každoročne osobitné finančné vzdelávanie a každé štyri roky odbornú skúšku. Samozrejmosťou je aj absolvovanie pravidelných produktových školení finančných inštitúcií.

Aby boli naše služby aj v oblasti finančného sprostredkovania profesionálne a efektívne, vyberáme si do tímu finančných agentov s viacročnou praxou vo financiách. Naši finanční agenti disponujú obchodnými zručnosťami a skúsenosťami. Takmer všetci ich nadobudli  ešte počas ich pôsobenia vo finančných inštitúciách. S nami máte istotu, že vaše financie a poistenie bude riešiť profesionálny finančný agent.

Služby finančného agenta

Spoľahnite sa na nás

Spoznajte našich realitných a finančných agentov s dlhoročnými skúsenosťami.

Pozrieť našich agentov
Spojme sa

Potrebujete poradiť alebo máte na nás otázky?

Napísať správu

Sme pripravení pracovať pre vás

3 hlavné dôvody prečo
si vybrať práve nás
Spoznajte nás

Odbornosť

Náš tím tvoria odborníci s dlhoročnými skúsenosťami na realitnom a finančnom trhu.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvýhodnejšie riešenia, pričom presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektívnosť

Zatiaľ čo sa klienti venujú práci, rodine, priateľom a záľubám, my im šetríme čas a peniaze.

AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska