Finančný agent pre vaše financie

S nami ušetríte čas a peniaze

Ak hľadáte výhodné podmienky úverového financovania a poistenia, najrýchlejšia cesta je kontaktovať nás. Zavolajte nám, alebo nám pošlite správu, a náš finančný agent vás bude kontaktovať v čase, ktorý vám vyhovuje.

Našou veľkou výhodou je dlhoročná spolupráca so všetkými hypotekárnymi bankami a poisťovňami, v ktorých patríme k top finančným agentom. Máme s nimi nadštandardné vzťahy, vďaka ktorým urýchľujeme proces získania finančných produktov s rôznymi výnimkami a výhodnými podmienkami.

Naša realitná kancelária a naši finanční agenti sme riadne zaregistrovaní v registri finančných agentov a finančných poradcov, v Národnej banke Slovenska. Každý rok absolvujeme osobitné finančné vzdelávanie a každé štyri roky odbornú skúšku. Samozrejmosťou je aj absolvovanie pravidelných produktových školení finančných inštitúcií.

Aby boli naše služby aj v oblasti finančného sprostredkovania profesionálne a efektívne, vyberáme si do tímu finančných agentov s viacročnou praxou vo financiách. Naši finanční agenti disponujú obchodnými zručnosťami a skúsenosťami. Takmer všetci z nich nadobudli skúsenosti ešte počas ich pôsobenia vo finančných inštitúciách. S nami máte istotu, že vaše financie a poistenie bude riešiť profesionálny finančný agent.

Služby finančného agenta

Spoľahnite sa na nás

Spoznajte našich realitných a finančných agentov s dlhoročnými skúsenosťami.

Pozrieť našich agentov
Spojme sa

Potrebujete poradiť alebo máte na nás otázky?

Napísať správu

Sme pripravení pracovať pre vás

3 hlavné dôvody prečo
si vybrať práve nás
Spoznajte nás

Odbornosť

Náš tím tvoria odborníci s dlhoročnými skúsenosťami na realitnom a finančnom trhu.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvýhodnejšie riešenia, pričom presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektívnosť

Zatiaľ čo sa klienti venujú práci, rodine, priateľom a záľubám, my im šetríme čas a peniaze.

AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska