Financovanie nehnuteľnosti

Finančný agent vám pomôže

Zabezpečíme všetko potrebné pre financovanie kúpy, výstavby, modernizácie a rekonštrukcie vašej nehnuteľnosti. Zavolajte nám, alebo nám napíšte, a náš finančný agent vás bude kontaktovať v čase, ktorý vám vyhovuje.

Hypotéka - úver na bývanie

S finančným agentom získate financovanie vašej nehnuteľnosti bez stresu a námahy. V závislosti od typu nehnuteľnosti, ktorá bude predmetom financovania, vám finančný agent poradí a vyhľadá najvýhodnejšiu hypotéku, úver na bývanie, kombináciu viacerých úverových produktov alebo iný úverový produkt.

V dnešnej digitálnej dobe riešime veľa úkonov online bez nutných osobných stretnutí. Pracujeme tak, aby sme minimalizovali byrokraciu a počet stretnutí, ktoré sú spojené so získaním financovania. Finančný agent spracuje vaše požiadavky a dokumenty rýchlo. Vypracuje s vami žiadosť o úver a dohliadne na jeho schválenie s najvýhodnejšími podmienkami.

Po schválení žiadosti, finančný agent skontroluje zmluvné podmienky a bude vám asistovať pri podpise úverových zmlúv. Zabezpečí aj poistenie nehnuteľnosti s vinkuláciou, ktorá je potrebná k čerpaniu finančných prostriedkov z úveru. Prevedie vás celým procesom, od naplánovania až do úplného vyčerpania úveru a splnenia všetkých podmienok, ktoré sú uvedené v úverovej zmluve.

Aj po vyčerpaní finančných prostriedkov z úveru tu budeme pre vás. Môžete sa na nás kedykoľvek obrátiť a my vám radi znovu pomôžeme.

Ďalšie služby finančného agenta

Spoľahnite sa na nás

Spoznajte našich realitných a finančných agentov s dlhoročnými skúsenosťami.

Pozrieť našich agentov
Spojme sa

Potrebujete poradiť alebo máte na nás otázky?

Napísať správu

Sme pripravení pracovať pre vás

3 hlavné dôvody prečo
si vybrať práve nás
Spoznajte nás

Odbornosť

Náš tím tvoria odborníci s dlhoročnými skúsenosťami na realitnom a finančnom trhu.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvýhodnejšie riešenia, pričom presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektívnosť

Zatiaľ čo sa klienti venujú práci, rodine, priateľom a záľubám, my im šetríme čas a peniaze.

AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska