Získajte výhodný úver na nehnuteľnosť

Finančný agent vás odbremení a o všetko sa postará

Zabezpečíme všetko potrebné pre získanie najvýhodnejších podmienok úverového financovania kúpy, výstavby, rekonštrukcie a modernizácie vašej nehnuteľnosti. Zavolajte nám, alebo nám napíšte, a náš finančný agent vás bude kontaktovať v čase, ktorý vám vyhovuje.

Úver na financovanie nehnuteľnosti a úver na bývanie

S finančným agentom získate úverové financovanie vašej nehnuteľnosti bez stresu a námahy. V závislosti od typu nehnuteľnosti, ktorá bude predmetom financovania, vám finančný agent poradí a vyhľadá najvýhodnejší úverový produkt alebo kombináciu viacerých úverových produktov.

V dnešnej digitálnej dobe riešime veľa úkonov online bez nutných osobných stretnutí. Pracujeme tak, aby sme minimalizovali byrokraciu a počet stretnutí, ktoré sú spojené so získaním úverového financovania. Finančný agent spracuje vaše požiadavky a dokumenty rýchlo. Vypracuje s vami žiadosť o úver a dohliadne na jeho schválenie s najvýhodnejšími podmienkami.

Po schválení žiadosti o úver, finančný agent skontroluje zmluvné podmienky a bude vám asistovať pri podpise úverových zmlúv. Zabezpečí aj poistenie nehnuteľnosti s vinkuláciou, ktorá je potrebná k čerpaniu finančných prostriedkov z úveru. Prevedie vás celým procesom, od naplánovania až do úplného vyčerpania úveru a splnenia všetkých podmienok, ktoré budú uvedené v úverovej zmluve.

Aj po vyčerpaní finančných prostriedkov z úveru tu budeme pre vás. Môžete sa na nás kedykoľvek obrátiť a my vám radi znovu pomôžeme.

Ďalšie služby finančného agenta

Sme pripravení pracovať pre vás

3 hlavné dôvody prečo
si vybrať práve nás
Spoznajte nás

Odbornosť

Náš tím tvoria odborníci s dlhoročnými skúsenosťami na realitnom a finančnom trhu.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvýhodnejšie riešenia, pričom presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektívnosť

Zatiaľ čo sa klienti venujú práci, rodine, priateľom a záľubám, my im šetríme čas a peniaze.

Naši finanční agenti

AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska