Gabriela Bevelaqua

finančný a realitný agent

Pôsobnosť

Okres Banská Bystrica

Hypotekárne úvery riešim od roku 2007. Do spoločnosti AGENT.SK som prestúpila z banky v roku 2009. Bolo to najlepšie rozhodnutie, nakoľko ponuka hypotéky iba z jednej banky nemusela byť vždy pre klientov najvýhodnejšia. Nevedela som sa s týmto detailom stotožniť a preto som sa rozhodla pre tento krok.

Od tej doby som vyriešila hypotekárne úvery stovkám klientov. Okrem úverov poskytujem aj služby spojené so sprostredkovaním predaja bytov a rodinných domov.

Ak potrebujete vyriešiť hypotéku na akýkoľvek účel, alebo chcete predať byt či rodinný dom, neváhajte ma kontaktovať.

Tiež vám odporúčam pozrieť si našu ponuku nehnuteľností na predaj a prenájom.

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.
Kontaktujte nás,
radi vám pomôžeme.
Gabriela Bevelaqua, realitný a finančný agent
Gabriela Bevelaqua
Pošlite mi správu

Ponúkam tieto nehnuteľnosti

Pozrite si moju ponuku

Naši spokojní klienti

Radi vám poradíme
a pomôžeme
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska