Reality a financie pod jednou značkou

Ak hľadáte spoločnosť s odborníkmi na realitné a finančné sprostredkovanie, ste na správnom mieste. Našli ste licencovanú realitnú kanceláriu v ktorej pracujú skúsení realitní a finanční agenti. Prečítajte si informácie o nás a našich službách. Následne nás kontaktujte a dohodnite si s nami stretnutie. Radi vám poradíme a pomôžeme realizovať váš zámer.

Realitné služby a finančné sprostredkovanie

Spoločnosť AGENT.SK, s. r. o., bola založená v roku 2006 a od toho roku poskytujeme služby s dôrazom na odbornosť, zodpovednosť a efektívnosť. V oblasti realitnej činnosti sa špecializujeme najmä na sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy rezidenčných nehnuteľností. V oblasti finančného sprostredkovania sa špecializujeme na úverové financovanie a poistenie.

Banky a poisťovne

Spoluprácujeme so všetkými významnými finančnými inštitúciami a vďaka výborným vzťahom s nimi, poskytujeme komplexné služby v oblasti realitnej činnosti a finančného sprostredkovania pod jednou strechou.

Referencie, ocenenia, licencie a certifikáty

Referencie od spokojných klientov, ocenenia od partnerov, licencie a certifikáty dokladajú našu profesionalitu a kvalitu služieb.

     
                                       

Naši spokojní klienti

Naši realitní a finanční agenti

30 agentov a 9 kancelárií
na Slovensku

Dohodnite si s nami stretnutie.

AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska