Agenti, ktorí pracujú pre vás

Sme tím licencovaných realitných a finančných agentov s dlhoročnými skúsenosťami. Sme flexibilní, kreatívni a pripravení realizovať aj váš zámer.

Profesionálne služby

Spoločnosť AGENT.SK, s. r. o. sme založili v roku 2006 a od tej doby poskytujeme služby s dôrazom na odbornosť, zodpovednosť a efektívnosť. V realitnej činnosti sa špecializujeme najmä na sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy rezidenčných nehnuteľností. V oblasti finančného sprostredkovania sa špecializujeme na hypotekárne financovanie a poistenie.

Banky a poisťovne

Spolupracujeme so všetkými hypotekárnymi bankami a poisťovňami, v ktorých patríme medzi TOP finančných agentov. Vďaka výborným vzťahom s finančnými inštitúciami, prinášame komplexné riešenia v oblasti realitnej činnosti a finančného sprostredkovania.

Referencie, ocenenia, licencie a certifikáty

Referencie našich klientov, ocenenia, licencie a certifikáty (mnohé z nich pod pôvodným názvom Smart Brokers s.r.o.), potvrdzujú skutočnosť, že pracujeme tak, aby boli všetky zúčastnené strany spokojné.

     
                                       

Naši spokojní klienti

Naši realitní a finanční agenti

30 agentov a 9 kancelárií
na Slovensku

Dohodnite si s nami stretnutie.

AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska