Získajte bezúčelový úver rýchlo a bez byrokracie

Finančný agent vám nájde úver s výhodnými podmienkami

Ak potrebujete získať finančné prostriedky z úveru bez dokladovania účelu ich použitia, kontaktujte nás. Zavolajte nám, alebo nám napíšte, a náš finančný agent vás bude kontaktovať v čase, ktorý vám vyhovuje.

Úver bez dokladovania účelu alebo americká hypotéka

Úverový produkt s často používanými názvami americká hypotéka, bezúčelová hypotéka a bezúčelový úver, je vhodné použiť najmä v situáciach, v ktorých nemôžete alebo z časového hľadiska nestíhate, banke zdokladovať účel použitia finančných prostriedkov. Napríklad, kúpu rekreačnej nehnuteľnosti, nebytového priestoru, automobilu a podobne.

Náš finančný agent vám poradí a nájde pre vás úverový produkt s najvýhodnejšími podmienkami. Zabezpečí všetko potrebné pre rýchly a pohodlný proces získania finančných prostriedkov.

Ďalšie služby finančného agenta

Sme pripravení pracovať pre vás

3 hlavné dôvody prečo
si vybrať práve nás
Spoznajte nás

Odbornosť

Náš tím tvoria odborníci s dlhoročnými skúsenosťami na realitnom a finančnom trhu.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvýhodnejšie riešenia, pričom presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektívnosť

Zatiaľ čo sa klienti venujú práci, rodine, priateľom a záľubám, my im šetríme čas a peniaze.

Naši finanční agenti

AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska