Financie na čokoľvek

Finančný agent vám pomôže

Ak potrebujete získať finančné prostriedky bez dokladovania účelu ich použitia, kontaktujte nás. Zavolajte nám, alebo nám napíšte, a náš finančný agent vás bude kontaktovať v čase, ktorý vám vyhovuje.

Hypotéka bez dokladovania účelu

Úverový produkt s názvom americká hypotéka, bezúčelová hypotéka alebo bezúčelový úver zabezpečený nehnuteľnosťou je vhodné použiť najmä, ak neviete banke zdokladovať účel použitia finančných prostriedkov. Prípadne v situáciách, pri ktorých potrebujete peniaze na účel, ktorý banka nevie akceptovať pri klasickej hypotéke. Napríklad kúpu rekreačnej nehnuteľnosti, nebytového priestoru, automobilu a podobne.

Náš finančný agent vám poradí a nájde pre vás úverový produkt s najvýhodnejšími podmienkami. Zabezpečí všetko potrebné pre rýchly a pohodlný proces získania finančných prostriedkov.

Ďalšie služby finančného agenta

Spoľahnite sa na nás

Spoznajte našich realitných a finančných agentov s dlhoročnými skúsenosťami.

Pozrieť našich agentov
Spojme sa

Potrebujete poradiť alebo máte na nás otázky?

Napísať správu

Sme pripravení pracovať pre vás

3 hlavné dôvody prečo
si vybrať práve nás
Spoznajte nás

Odbornosť

Náš tím tvoria odborníci s dlhoročnými skúsenosťami na realitnom a finančnom trhu.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvýhodnejšie riešenia, pričom presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektívnosť

Zatiaľ čo sa klienti venujú práci, rodine, priateľom a záľubám, my im šetríme čas a peniaze.

AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska