Ing. Zuzana Šoltisová

finančný agent

Adresa kancelárie

 Františkánska 5, 040 01 Košice
Pred príchodom je potrebné dohodnúť termín stretnutia s agentom.

S hypotekárnymi úvermi som začala v banke už v roku 2004. Následne v roku 2009 som nastúpila do spoločnosti AGENT.SK, s. r. o. s pôvodným názvom Smart Brokers s.r.o.

Rada pomáham ľuďom získať najvýhodnejšie podmienky hypotekárneho financovania. Nezáleží na tom, aký typ hypotéky či iného úveru klienti potrebujú. Mám dlhoročné skúsenosti so všetkými bankami a preto dokážem ľuďom pomáhať v rôznych životných situáciach. Aj v takých, ktoré sa javia na začiatku procesu ako neriešiteľné.

Ak potrebujete hypotéku na kúpu nehnuteľnosti, refinancovať nevýhodnú hypotéku, alebo skonsolidovať všetky vaše úvery, neváhajte ma kontaktovať ešte dnes. Rada vám poradím a pomôžem.

Kontaktujte nás,
radi vám pomôžeme.
finančný agent, Ing. Zuzana Šoltisová
Ing. Zuzana Šoltisová
Pošlite mi správu

Naši spokojní klienti

Radi vám poradíme
a pomôžeme
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska