Ing. Zuzana Šoltisová

finančný agent

Adresa kancelárie

 Františkánska 5, 040 01 Košice
Pred príchodom je potrebné dohodnúť termín stretnutia s agentom.

S hypotekárnymi úvermi som začala v banke už v roku 2004. Následne v roku 2009 som nastúpila do spoločnosti AGENT.SK, s. r. o. s pôvodným názvom Smart Brokers s.r.o.

Rada pomáham ľuďom získať najvýhodnejšie podmienky hypotekárneho financovania. Nezáleží na tom, aký typ hypotéky či iného úveru klienti potrebujú. Mám dlhoročné skúsenosti so všetkými bankami a preto dokážem ľuďom pomáhať v rôznych životných situáciach. Aj v takých, ktoré sa javia na začiatku procesu ako neriešiteľné.

Ak potrebujete hypotéku na kúpu nehnuteľnosti, refinancovať nevýhodnú hypotéku, alebo skonsolidovať všetky vaše úvery, neváhajte ma kontaktovať ešte dnes. Rada vám poradím a pomôžem.

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.
Kontaktujte nás,
radi vám pomôžeme.
finančný agent, Ing. Zuzana Šoltisová
Ing. Zuzana Šoltisová
Pošlite mi správu

Naši spokojní klienti

Radi vám poradíme
a pomôžeme
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska