Realitný agent pre vaše nehnuteľnosti

Vaša realitná transakcia bude s nami bezpečná a výhodná

Ak hľadáte nehnuteľnosť na kúpu, alebo ponúkate nehnuteľnosť na predaj či prenájom, najrýchlejšia cesta k realizácii vášho zámeru, je kontaktovať nás. Stačí nám zavolať alebo napísať a my sa vám ozveme späť.

Naši realitní agenti sú skúsení, licencovaní a pravidelne sa vzdelávajú v oblasti realitného trhu. S našou realitnou kanceláriou máte istotu, že procesom predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľnosti vás bude sprevádzať profesionálny realitný agent a náš advokát.

Naša ponuka nehnuteľností je atraktívna a transparentná. Profesionálne spracované 3D virtuálne prehliadky, videoprehliadky a fotografie nehnuteľností, priťahujú veľký počet videní, a teda potenciálnych záujemcov. S našim marketingom v on-line a off-line prostredí, vytvoreným pre každú nehnuteľnosť individuálne, oslovujeme viac reálnych záujemcov aj zo zahraničia.

Maximalizujeme tak potenciál rýchlejšieho predaja a prenájmu vašej nehnuteľnosti, vďaka príchodu reálnych potenciálnych záujemcov na osobnú obhliadku. Vďaka tomu minimalizujeme počet obhliadok s ľuďmi, ktorí nemajú reálny záujem o kúpu alebo prenájom vašej nehnuteľnosti.

Našou konkurenčnou výhodou je tiež priama spolupráca so všetkými významnými bankami a poisťovňami. Naši finanční agenti zabezpečia úver na kúpu s výhodnou úrokovou sadzbou a výhodné poistenie nehnuteľnosti, čo urýchľuje proces predaja a kúpy nehnuteľnosti. Naše nadštandardné vzťahy s bankami a poisťovňami, sú kľúčové. Úspešne realizujeme aj realitné obchody, ktoré sa na začiatku javia ako nemožné.

Služby realitného agenta

Sme pripravení pracovať pre vás

3 hlavné dôvody prečo
si vybrať práve nás
Spoznajte nás

Odbornosť

Náš tím tvoria odborníci s dlhoročnými skúsenosťami na realitnom a finančnom trhu.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvýhodnejšie riešenia, pričom presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektívnosť

Zatiaľ čo sa klienti venujú práci, rodine, priateľom a záľubám, my im šetríme čas a peniaze.

Naši realitní agenti

AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska