Realitný agent

Vaša realitná transakcia bude s nami bezpečná a výhodná

Ak hľadáte alebo ponúkate nehnuteľnosť, najrýchlejšia cesta k realizácii vášho zámeru, je kontaktovať nás. Zavolajte nám, alebo nám napíšte, a náš realitný agent vás bude kontaktovať v čase, ktorý vám vyhovuje.

Naši realitní agenti sú skúsení, licencovaní a pravidelne sa vzdelávajú v oblasti realitného trhu. S nami máte istotu, že procesom predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľnosti vás bude sprevádzať profesionálny realitný agent a náš advokát.

Naša ponuka nehnuteľností je atraktívna a transparentná. Nami spracované 3D virtuálne prehliadky, videoprehliadky a fotografie nehnuteľností, priťahujú veľký počet videní, a teda potenciálnych záujemcov. S našim prepracovaným marketingom v on-line a off-line prostredí, vytvoreným pre každú nehnuteľnosť individuálne, oslovujeme viac reálnych záujemcov aj zo zahraničia. Maximalizujeme tak potenciál rýchlejšieho predaja a prenájmu vašej nehnuteľnosti, vďaka príchodu reálnych potenciálnych záujemcov na osobnú obhliadku. Na základe toho sa minimalizuje počet osobnych stretnutí s ľuďmi bez reálneho záujmu o kúpu alebo nájom.

Našou konkurenčnou výhodou je tiež priama spolupráca so všetkými bankami a poisťovňami. Naši finanční agenti zabezpečia všetko potrebné pre výhodné financovanie a poistenie, čo urýchľuje proces predaja a kúpy nehnuteľnosti. Nadštandardné vzťahy, ktoré máme s bankami a poisťovňami, sú kľúčové. Úspešne realizujeme aj realitné obchody, ktoré sa na začiatku javia ako nerealizovateľné.

Služby realitného agenta

Spoľahnite sa na nás

Spoznajte našich realitných a finančných agentov s dlhoročnými skúsenosťami.

Pozrieť našich agentov
Spojme sa

Potrebujete poradiť alebo máte na nás otázky?

Napísať správu

Sme pripravení pracovať pre vás

3 hlavné dôvody prečo
si vybrať práve nás
Spoznajte nás

Odbornosť

Náš tím tvoria odborníci s dlhoročnými skúsenosťami na realitnom a finančnom trhu.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvýhodnejšie riešenia, pričom presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektívnosť

Zatiaľ čo sa klienti venujú práci, rodine, priateľom a záľubám, my im šetríme čas a peniaze.

AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska