Prenájom nehnuteľnosti

Agent prenajímateľa vám pomôže

Ak chcete prenajať vašu nehnuteľnosť efektívne, odporúčame vám využiť našu službu agent prenajímateľa - sprostredkovanie prenájmu nehnuteľnosti. Zavolajte nám, alebo nám napíšte, a náš realitný agent vás bude kontaktovať v čase, ktorý vám vyhovuje.

S našou službou agent prenajímateľa vám pomôžeme nehnuteľnosť pripraviť tak, aby sme našli nájomníka v čo najkratšom čase a za čo najlepšiu cenu. V závislosti od typu nehnuteľnosti, lokality v ktorej sa nachádza a ceny prenájmu, oslovíme tých správnych potenciálnych záujemcov. Ponúkneme ju našim klientom, partnerským spoločnostiam a rôznym zamestnávateľom, ktorí hľadajú bývanie pre svojich zamestnancov. Zverejníme ju aj v ponuke na realitných portáloch a sociálnych sieťach, podľa vašich preferencií.

Následne vykonáme vo vašej nehnuteľnosti osobné obhliadky so záujemcami. Náš advokát pripraví nájomnú zmluvu na mieru. Po podpise nájomnej zmluvy spoločne alebo za vás odovzdáme byt nájomcovi. Pred ukončením prenájmu vám v predstihu nájdeme nového záujemcu. Ak sa rozhodnete nehnuteľnosť ďalej neprenajímať a budete ju chcieť predať, radi vám poskytneme našu službu agent predávajúceho - sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti.

Ďalšie služby realitného agenta

Spoľahnite sa na nás

Spoznajte našich realitných a finančných agentov s dlhoročnými skúsenosťami.

Pozrieť našich agentov
Spojme sa

Potrebujete poradiť alebo máte na nás otázky?

Napísať správu

Sme pripravení pracovať pre vás

3 hlavné dôvody prečo
si vybrať práve nás
Spoznajte nás

Odbornosť

Náš tím tvoria odborníci s dlhoročnými skúsenosťami na realitnom a finančnom trhu.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvýhodnejšie riešenia, pričom presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektívnosť

Zatiaľ čo sa klienti venujú práci, rodine, priateľom a záľubám, my im šetríme čas a peniaze.

AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska