Prenajmite nehnuteľnosť rýchlo a výhodne

Agent prenajímateľa vám nájde vhodného nájomníka

Pre rýchly a výhodný prenájom bytu, domu, chalupy, objektu, priestoru alebo inej nehnuteľnosti na bývanie, rekreáciu či podnikanie, vám odporúčame využiť našu službu agent prenajímateľa - sprostredkovanie prenájmu nehnuteľnosti. Zavolajte nám alebo nám napíšte. Náš realitný agent vás bude kontaktovať v čase, ktorý vám vyhovuje.

S našou službou agent prenajímateľa pripravíme vašu nehnuteľnosť tak, aby sme našli nájomníka v čo najkratšom čase a za najvýhodnejšie nájomné. V závislosti od typu nehnuteľnosti, lokality v ktorej sa nachádza a ceny prenájmu, oslovíme tých správnych potenciálnych záujemcov o nájom. Ponúkneme ju našim klientom, odberateľom nehnuteľností v našej ponuke, partnerským spoločnostiam a rôznym zamestnávateľom, ktorí hľadajú nehnuteľnosti pre svoje podnikanie a pre svojich zamestnancov. Zverejníme ju aj v ponuke na realitných portáloch a sociálnych sieťach.

Následne vykonáme vo vašej nehnuteľnosti osobné obhliadky so záujemcami. Náš advokát pripraví nájomnú zmluvu na mieru a po jej podpise, spoločne alebo za vás, odovzdáme byt nájomcovi. Pred ukončením prenájmu nehnuteľnosti vám v predstihu nájdeme nového záujemcu. Ak sa rozhodnete nehnuteľnosť ďalej neprenajímať a budete ju chcieť predať, radi vám poskytneme našu službu agent predávajúceho - sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti.

Ďalšie služby realitného agenta

Sme pripravení pracovať pre vás

3 hlavné dôvody prečo
si vybrať práve nás
Spoznajte nás

Odbornosť

Náš tím tvoria odborníci s dlhoročnými skúsenosťami na realitnom a finančnom trhu.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvýhodnejšie riešenia, pričom presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektívnosť

Zatiaľ čo sa klienti venujú práci, rodine, priateľom a záľubám, my im šetríme čas a peniaze.

Naši realitní agenti

AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska