Refinancovanie a konsolidácia

Finančný agent vám pomôže

V prípade, že chcete refinancovať hypotéku alebo máte viac úverov, ktoré potrebujete spojiť do jednej hypotéky, kontaktujte nás. Zavolajte nám, alebo nám napíšte správu, a náš finančný agent vás bude kontaktovať v čase, ktorý vám vyhovuje.

Refinancovanie hypotéky alebo iného úveru

Vašu hypotéku alebo iný úver, vám pomôžeme refinancovať tak, aby ste dosiahli maximálnu možnú úsporu. Oslovíme banky a vyjednáme pre vás výhodnejšie podmienky, ako máte v súčasnosti vo vašej úverovej zmluve. Pri refinancovaní hypotéky alebo iného úveru odporúčame skrátiť dobu splatnosti. Znížením úrokovej sadzby a skrátením doby splatnosti, dosiahnete výraznú úsporu na preplatených úrokoch. Dobu splatnosti neodporúčame predlžovať, pokiaľ to nevyžaduje ťažká životná situácia a účelom refinancovania je zníženie mesačnej splátky na úplné možné minimum. 

Konsolidácia úverov

Ak je váš dlh v podobe viacerých úverov a iných finančných záväzkov neúnosný, pomôžeme vám ho skonsolidovať. Všetky hypotéky, spotrebné úvery, kreditné karty a iné pôžičky spojíme do jednej hypotéky s najvýhodnejšími podmienkami. K tomuto úkonu je však potrebné, aby bola vaša platobná disciplína v poriadku a vaše mesačné splátky týchto záväzkov boli uhrádzané včas. V prípade, že ste boli so splátkami v omeškaní, je potrebné na túto skutočnosť upozorniť nášho finančného agenta.

Ďalšie služby finančného agenta

Spoľahnite sa na nás

Spoznajte našich realitných a finančných agentov s dlhoročnými skúsenosťami.

Pozrieť našich agentov
Spojme sa

Potrebujete poradiť alebo máte na nás otázky?

Napísať správu

Sme pripravení pracovať pre vás

3 hlavné dôvody prečo
si vybrať práve nás
Spoznajte nás

Odbornosť

Náš tím tvoria odborníci s dlhoročnými skúsenosťami na realitnom a finančnom trhu.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvýhodnejšie riešenia, pričom presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektívnosť

Zatiaľ čo sa klienti venujú práci, rodine, priateľom a záľubám, my im šetríme čas a peniaze.

AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska