Refinancujte a konsolidujte úvery efektívne

Finančný agent vám pomôže s refinancovaním a konsolidáciou dlhu

V prípade, že chcete refinancovať hypotéku alebo máte viac úverov, ktoré potrebujete spojiť do jednej hypotéky, kontaktujte nás. Zavolajte nám, alebo nám napíšte správu, a náš finančný agent vás bude kontaktovať v čase, ktorý vám vyhovuje.

Refinancovanie hypotéky alebo iného úveru

Vašu hypotéku alebo iný úver, vám pomôžeme refinancovať tak, aby ste dosiahli maximálnu možnú úsporu. Oslovíme banky a vyjednáme pre vás výhodnejšie podmienky, ako máte v súčasnosti vo vašej úverovej zmluve. Pri refinancovaní hypotéky alebo iného úveru odporúčame skrátiť dobu splatnosti. Znížením úrokovej sadzby a skrátením doby splatnosti, dosiahnete výraznú úsporu na preplatených úrokoch. Dobu splatnosti hypotéky alebo iného úveru neodporúčame predlžovať, pokiaľ to nevyžaduje ťažká životná situácia a účelom refinancovania je zníženie mesačnej splátky na úplné možné minimum. 

Konsolidácia úverov

Ak je váš dlh v podobe viacerých úverov a iných finančných záväzkov neúnosný, pomôžeme vám ho konsolidovať. Všetky hypotéky, spotrebné úvery, kreditné karty a iné pôžičky spojíme do jednej hypotéky s najvýhodnejšími podmienkami. K tomuto úkonu je však potrebné, aby bola vaša platobná disciplína v poriadku a vaše mesačné splátky úverových a iných finančných záväzkov boli uhrádzané včas V prípade, že ste alebo ste boli so splátkami úverov v omeškaní, je potrebné na túto skutočnosť upozorniť nášho finančného agenta.

Ďalšie služby finančného agenta

Sme pripravení pracovať pre vás

3 hlavné dôvody prečo
si vybrať práve nás
Spoznajte nás

Odbornosť

Náš tím tvoria odborníci s dlhoročnými skúsenosťami na realitnom a finančnom trhu.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvýhodnejšie riešenia, pričom presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektívnosť

Zatiaľ čo sa klienti venujú práci, rodine, priateľom a záľubám, my im šetríme čas a peniaze.

Naši finanční agenti

AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska