Ing. Iveta Bugisová, RSc.

finančný agent

Adresa kancelárie

 Žižkova 6, 040 01 Košice
Pred príchodom je potrebné dohodnúť termín stretnutia s agentom.

S hypotékami som začala v banke už v roku 2002. Ihneď som si túto prácu obľúbila a počas svojej hypotekárnej praxe v banke som pomohla stovkám klientom. Keďže som bola zamestnancom jednej banky, moje možnosti získať výhodné podmienky hypotekárneho financovania pre niektorých klientov, boli obmedzené.

Z dôvodu obmedzenej ponuky možností hypotekárneho financovania som sa rozhodla odísť a podnikať. Vybrala som si spoločnosť UWER, s.r.o. s ktorou sme tvorili tím 3 finančných agentov. Po 5 rokoch sme sa v tomto zložení pripojili k realitnej kancelárii AGENT.SK.

Vďaka zmluvám so všetkými bankami, poisťovňami a komplexnými službami, popnúkame klientom v každej situácii to najlepšie riešenie.

Klientom pomáhame pri predaji, prenájme, kúpy a financovaní nehuteľností. Pomáhame im aj s refinancovaním nevýhodných hypoték a konsolidáciou úverov.

Ak hľadáte odborníka s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti financií, kontatkutje ma. Rada vám poradím a pomôžem zrelaizovať váš zámer.

Kontaktujte nás,
radi vám pomôžeme.
ng. Iveta Bugisová, realitný a finančný agent v Košiciach
Ing. Iveta Bugisová, RSc.
Pošlite mi správu

Ponúkam tieto nehnuteľnosti

Pozrite si moju ponuku

Naši spokojní klienti

Radi vám poradíme
a pomôžeme
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska