Ing. Iveta Bugisová, RSc.

finančný a realitný agent

Adresa kancelárie

 Žižkova 6, 040 01 Košice
Pred príchodom je potrebné dohodnúť termín stretnutia s agentom.

S hypotékami som začala v banke už v roku 2002. Ihneď som si túto prácu obľúbila a počas svojej hypotekárnej praxe v banke som pomohla stovkám klientom. Keďže som bola zamestnancom jednej banky, moje možnosti získať výhodné podmienky hypotekárneho financovania pre niektorých klientov, boli obmedzené.

Z dôvodu obmedzenej ponuky možností hypotekárneho financovania som sa rozhodla odísť a podnikať. Vybrala som si spoločnosť UWER, s.r.o. s ktorou sme tvorili tím 3 finančných agentov. Po 5 rokoch sme sa v tomto zložení pripojili k realitnej kancelárii AGENT.SK.

Vďaka zmluvám so všetkými bankami, poisťovňami a komplexnými službami aj v realitnej činnosti, popnúkame klientom v každej situácii to najlepšie riešenie.

Klientom pomáhame pri predaji, prenájme, kúpy a financovaní nehuteľností. Pomáhame im aj s refinancovaním nevýhodných hypoték a konsolidáciou úverov.

Ak hľadáte odborníka s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti financií a nehnuteľností, kontatkutje ma. Rada vám poradím a pomôžem zrelaizovať váš zámer.

Aktivujte si cez YouTube a Facebook upozornenia na naše nové videá a príspevky.
Kontaktujte nás,
radi vám pomôžeme.
ng. Iveta Bugisová, realitný a finančný agent v Košiciach
Ing. Iveta Bugisová, RSc.
Pošlite mi správu

Ponúkam tieto nehnuteľnosti

Pozrite si moju ponuku

Naši spokojní klienti

Radi vám poradíme
a pomôžeme
AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska