Kúpa nehnuteľnosti

Agent kupujúceho vám pomôže

Pre bezpečnú a výhodnú kúpu nehnuteľnosti vám odporúčame využiťnašu službu agent kupujúceho - sprostredkovanie kúpy nehnuteľnosti. Najmä, ak kúpu nehnuteľnosti riešite prvýkrát. V prípade, že máte v tejto oblasti skúsenosti a pritom čas je pre vás vzácny, prenechajte túto činnosť na nás a nášho skúseného realitného agenta.

Bezplatná konzultácia s realitným agentom

Aby sme vám vyhľadali tú správnu nehnuteľnosť, potrebujeme od vás získať podrobné informácie. Preto vám ponúkame bezplatnú konzultáciu s našim realitným agentom, ktorý sa oboznámi s vašou predstavou. Po konzultácii vám realitný agent ponúkne zmluvu o poskytnutí služby agent kupujúceho - sprostredkovanie kúpy nehnuteľnosti. Po podpise tejto zmluvy, realitný agent začne pre vás pracovať.

Financovanie kúpy nehnuteľnosti

V prípade potreby financovania kúpy nehnuteľnosti hypotékou, vám tiež pomôžeme. Naš finančný agent vám v predstihu, už počas vyhľadávania nehnuteľnosti, sprostredkuje ponuky financovania z bánk. Zabezpečí vám hypotekárny certifikát alebo hypotéku naopak - hypotéku na kúpu nešpecifikovanej nehnuteľnosti.

Vyhľadávanie nehnuteľnosti

Realitný agent vyhľadá nehnuteľnosti, ktoré budú najviac vyhovovať vašim kritériám. Následne skontroluje ich právny stav a dohodne osobné obhliadky. Úlohou realitného agenta v službe agent kupujúceho, je všímať si na obhliadkach pozitívne a negatívne vlastnosti nehnuteľností a tiež lokality, v ktorých sa nachádzajú. Následne tieto vlastnosti s vami preberie.

Negociácia kúpnej ceny

Po výbere nehnuteľnosti, ktorá bude najviac spĺňať vaše kritéria, prichádza čas negociácie kúpnej ceny. Prioritou realitného agenta v službe agenta kupujúceho, je dosiahnuť pre vás finančnú úsporu.

Nadobudnutie nehnuteľnosti

V ďalšom kroku agent kupujúceho zabezpečí všetko potrebné k prevodu vlastníckeho práva k nehnuteľnosti na vašu osobu. Náš advokát preverí právny stav nehnuteľnosti a pripraví zmluvnú dokumentáciu. Prípadne ju bude s vami pripomienkovať, ak ju zabezpečuje strana predávajúceho.

Ak budete riešiť hypotéku s nami, náš finančný agent dohliadne na schválenie hypotéky s najvýhodnejšími možnými podmienkami. Následne zabezpečí poistenie nehnuteľnosti, ktoré je podmienkou čerpania hypotéky a úhrady kúpnej ceny.

Prevzatie nehnuteľnosti

Náš realitný agent, v službe agent kupujúceho, vás bude sprevádzať až do momentu prevzatia nehnuteľnosti. Pri preberaní skontroluje s vami, či je nehnuteľnosť v dohodnutom technickom stave a nachádza sa v nej zariadenie podľa dohody. 

Ďalšie služby realitného agenta

Spoľahnite sa na nás

Spoznajte našich realitných a finančných agentov s dlhoročnými skúsenosťami.

Pozrieť našich agentov
Spojme sa

Potrebujete poradiť alebo máte na nás otázky?

Napísať správu

Sme pripravení pracovať pre vás

3 hlavné dôvody prečo
si vybrať práve nás
Spoznajte nás

Odbornosť

Náš tím tvoria odborníci s dlhoročnými skúsenosťami na realitnom a finančnom trhu.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvýhodnejšie riešenia, pričom presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektívnosť

Zatiaľ čo sa klienti venujú práci, rodine, priateľom a záľubám, my im šetríme čas a peniaze.

AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
AGENT.SK je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska AGENT.SK je licencovaná realitná kancelária AGENT.SK je členom Realitnej Únie SR AGENT.SK je členom Združenia realitných kancelárií Slovenska