Kúpte nehnuteľnosť výhodne a bez stresu

Agent kupujúceho vám nájde tú správnu nehnuteľnosť

Pre výhodnú a bezpečnú kúpu bytu, apartmánu, domu, chalupy, pozemku alebo inej nehnuteľnosti, vám odporúčame využiť naše realitné služby agenta kupujúceho. Najmä, ak kúpu nehnuteľnosti riešite prvýkrát.

Bezplatná konzultácia s agentom kupujúceho

Aby sme vám vyhľadali tú správnu nehnuteľnosť, potrebujeme od vás získať podrobné informácie. Preto vám ponúkame bezplatnú konzultáciu s agentom kupujúceho, ktorého oboznámite s vašou predstavou o vyhľadávanej nehnuteľnosti. Po konzultácii vám ponúkneme zmluvu o poskytnutí realitnej služby sprostredkovanie kúpy nehnuteľnosti. Po podpise tejto sprostredkovateľskej zmluvy, začneme pre vás pracovať.

Financovanie kúpy nehnuteľnosti

Ak potrebujete financovať kúpu nehnuteľnosti úverom, tiež vám pomôžeme. Naš finančný agent vám bezplatne sprostredkuje ponuky úverového financovania zo všetkých bánk. Zabezpečí vám predschválenie úveru na základe vašich príjmov alebo takzvaný úver naopak na kúpu nešpecifikovanej nehnuteľnosti.

Vyhľadávanie nehnuteľnosti

Agent kupujúceho vyhľadá nehnuteľnosti, ktoré budú najviac vyhovovať vašim kritériám. Následne skontrolujeme ich právny stav a dohodneme osobné obhliadky. Úlohou agenta kupujúceho na obhliadkách je aj kontrolovať technický stav a iné vlastnosti nehnuteľností. Následne tieto vlastnosti s vami prekonzultuje.

Výber nehnuteľnosti a negociácia kúpnej ceny

Po výbere nehnuteľnosti, ktorá bude najviac spĺňať vaše kritéria, prichádza čas negociácie kúpnej ceny. Prioritou agenta kupujúceho, je vyrokovať výhodnejšiu kúpnu cenu a získať pre vás finančnú úsporu.

Rezervácia nehnuteľnosti

V ďalšom kroku agent kupujúceho zabezpečí všetko potrebné k rezervácii nehnuteľnosti vrátane znaleckého posudku. Náš advokát skontroluje právny stav nehnuteľnosti a pripraví zmluvu o budúcej kúpnej zmluve. V prípade, že vyhotoví zmluvu strana predávajúceho, náš advokát ju bude kontrolovať a navrhovať prípadné úpravy. Následne náš finančný agent dodá zmluvnú dokumentáciu so zneleckým posudkom do bánk, v ktorých bude váš úver v predstihu rozpracovaný alebo už schválený.

Úhrada kúpnej ceny a prevod vlastníckého práva k nehnuteľnosti

V tomto kroku, v ktorom budú známe podmienky úverového financovania a prípadne iné podmienky, agent kupujúceho s finančným agentom dohodnú termíny podpisov zmluvnej dokumentácie (úverovú zmluvu, záložnú zmluvu a finálnu kúpnu zmluvu). Následne finančný agent odnesie na kataster návrh na vklad záložného práva, do banky dodá potvrdený vklad záložného práva spolu s vinkuláciou poistenia nehnuteľnosti a dohliadne na vyčerpanie úveru. Pri kúpe nehnuteľnosti zvykne podávať návrh na vklad vlastníckeho práva strana predávajúceho. Spolu s agentom kupujúceho na tento úkon dohliadneme,

Prevzatie nehnuteľnosti

Agent kupujúceho vás bude sprevádzať až do momentu prevzatia nehnuteľnosti. Pri preberaní skontroluje s vami aktuálny stav a zariadenie nehnuteľnosti. Samozrejme, aj po prevzatí nehnuteľnosti sa môžete na nás kedykoľvek obrátiť. Ak sa rozhodnete kupovanú nehnuteľnosť prenajať, radi vám nájdeme vhodného nájomníka.

Celý proces kúpy nehnuteľnosti nastavíme tak, aby ste ju nadobudli výhodne a a bez stresu.

Ďalšie služby realitného agenta

Sme pripravení pracovať pre vás

3 hlavné dôvody prečo
si vybrať práve nás
Spoznajte nás

Odbornosť

Náš tím tvoria odborníci s dlhoročnými skúsenosťami na realitnom a finančnom trhu.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvýhodnejšie riešenia, pričom presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektívnosť

Zatiaľ čo sa klienti venujú práci, rodine, priateľom a záľubám, my im šetríme čas a peniaze.

Naši realitní agenti

AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska