Kúpte nehnuteľnosť výhodne a bez stresu

Agent kupujúceho vám nájde tú správnu nehnuteľnosť

Pre výhodnú a bezpečnú kúpu bytu, apartmánu, domu, chalupy, pozemku alebo inej nehnuteľnosti, vám odporúčame využiťnašu službu, agent kupujúceho - sprostredkovanie kúpy nehnuteľnosti. Najmä, ak kúpu nehnuteľnosti riešite prvýkrát. V prípade, že máte v tejto oblasti skúsenosti a čas je pre vás vzácny, prenechajte túto činnosť na nás a nášho skúseného realitného agenta.

Bezplatná konzultácia s realitným agentom

Aby sme vám vyhľadali tú správnu nehnuteľnosť, potrebujeme od vás získať podrobné informácie. Preto vám ponúkame bezplatnú konzultáciu s našim realitným agentom, ktorý sa oboznámi s vašou predstavou. Po konzultácii vám realitný agent ponúkne zmluvu o poskytnutí služby agent kupujúceho - sprostredkovanie kúpy nehnuteľnosti. Po podpise tejto zmluvy, realitný agent začne pre vás pracovať.

Financovanie kúpy nehnuteľnosti

V prípade potreby financovania kúpy nehnuteľnosti hypotékou, vám tiež pomôžeme. Naš finančný agent vám v predstihu, už počas vyhľadávania nehnuteľnosti, sprostredkuje ponuky financovania z bánk. Zabezpečí vám hypotekárny certifikát alebo hypotéku naopak - hypotéku na kúpu nešpecifikovanej nehnuteľnosti.

Vyhľadávanie nehnuteľnosti

Realitný agent vyhľadá nehnuteľnosti, ktoré budú najviac vyhovovať vašim kritériám. Následne skontroluje ich právny stav a dohodne osobné obhliadky. Úlohou realitného agenta v službe agent kupujúceho, je všímať si na obhliadkach pozitívne a negatívne vlastnosti nehnuteľností a tiež lokality, v ktorých sa nachádzajú. Následne tieto vlastnosti s vami prekonzultuje.

Negociácia kúpnej ceny

Po výbere nehnuteľnosti, ktorá bude najviac spĺňať vaše kritéria, prichádza čas negociácie kúpnej ceny. Prioritou realitného agenta v službe agenta kupujúceho, je dosiahnuť pre vás finančnú úsporu.

Nadobudnutie nehnuteľnosti

V ďalšom kroku agent kupujúceho zabezpečí všetko potrebné k prevodu vlastníckeho práva k nehnuteľnosti na vašu osobu. Náš advokát preverí právny stav nehnuteľnosti a pripraví zmluvnú dokumentáciu. Prípadne ju bude s vami pripomienkovať, ak ju zabezpečuje strana predávajúceho.

Ak budete riešiť hypotéku na kúpu nehnuteľnosti s nami, náš finančný agent dohliadne na schválenie hypotéky s najvýhodnejšími možnými podmienkami. Následne zabezpečí poistenie nehnuteľnosti, ktoré je podmienkou čerpania hypotéky a úhrady kúpnej ceny.

Prevzatie nehnuteľnosti

Náš realitný agent vás bude sprevádzať až do momentu prevzatia nehnuteľnosti. Pri preberaní skontroluje s vami, či je nehnuteľnosť v dohodnutom technickom stave a nachádza sa v nej zariadenie podľa dohody. Samozrejme, aj po prevzatí nehnuteľnosti sa môžete na nás kedykoľvek obrátiť. Radi vám poradíme a pomôžeme.

Ďalšie služby realitného agenta

Spoľahnite sa na nás

Spoznajte našich realitných a finančných agentov s dlhoročnými skúsenosťami.

Pozrieť našich agentov
Spojme sa

Potrebujete poradiť alebo máte na nás otázky?

Napísať správu

Sme pripravení pracovať pre vás

3 hlavné dôvody prečo
si vybrať práve nás
Spoznajte nás

Odbornosť

Náš tím tvoria odborníci s dlhoročnými skúsenosťami na realitnom a finančnom trhu.

Zodpovednosť

Pre klientov vždy hľadáme najvýhodnejšie riešenia, pričom presadzujeme a chránime ich záujmy.

Efektívnosť

Zatiaľ čo sa klienti venujú práci, rodine, priateľom a záľubám, my im šetríme čas a peniaze.

AGENT.SK, s. r. o. je licencovaná realitná kancelária, ktorá je členom Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska, Realitnej únie Slovenskej republiky a Združenia realitných kancelárií Slovenska.

Spoločnosť je tiež registrovaným finančným agentom v Národnej banke Slovenska, pod registračným číslom 127418. Profesionálne služby, so špecializáciou na realitnú činnosť a finančné sprostredkovanie, poskytuje od roku 2006.
logo NARKS logo LRK logo Realitneá Únia SR logo Združenie realitných kancelárií Slovenska